V ulici Obce Ležáků běhala naproti kasárnám po silnici ovce

0
292
Foto: Pixabay.com

V úterý 6. listopadu krátce po půl osmé ráno volal na linku 156 občan s tím, že u vojenských kasáren v ulici Obce ležáků zaregistroval na vozovce pobíhající ovci. Strážníci kontaktovali jejího majitele, jenž přislíbil neprodleně zjednat nápravu.

Tři parkovačky po upozornění na náměstí U Vodárny

V 8.46 hodin vyjeli strážníci na základě upozornění občana do náměstí U Vodárny, kde parkovalo neoprávněně několik automobilů. Hlídka zde proto za stěrače tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Bezdomovec pokřikoval na Resselově náměstí na lidi

Před 16. hodinou kontaktovala strážníky žena s tím, že se na Resselově náměstí pohybuje místní bezdomovec, jenž nejprve pokřikoval na lidi a následně začal přebírat obsah kontejneru na odpad umístěný u zdejší bývalé restaurace. Hlídka na místě dohlédla, aby dotyčný uklidil okolí nádoby na odpad a poučila jej. Poté muž odešel.

Bezdomovec kradl v prodejně v Havlíčkově ulici

V 18.45 hodin byli strážníci přivoláni do prodejny potravin v Havlíčkově ulici, kde došlo k problému s mužem bez domova, jenž odmítal obchod opustit. Jelikož následným šetřením hlídky v prodejně vyšlo najevo, že přítomný muž zde odcizil zboží, strážníci událost zadokumentovali a spisový materiál následně předají k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ