Bezdomovec se nejprve v restauraci dobře najedl a napil, aniž měl na zaplacení, a potom usnul na půdě domu

0
495
Foto: Pixabay.com

Ve středu 7. listopadu v 7.52 hodin volal občan na linku 156 s tím, že jsou ve Slatiňanech u příjezdu od Rabštejnské Lhoty dvě otočené dopravní značky. Hlídka na místě otočené dopravní značení skutečně nalezla, vrátila je do správné polohy a zajistila šrouby.

Auto bránilo ve výjezdu v ulici Čs. partyzánů

Krátce před 14. hodinou vyjížděli strážníci do ulice Čs. partyzánů, kde mělo před vjezdem parkovat vozidlo bránící výjezdu. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že vozidlo se na místě už nenachází.

Pobíhající německý ovčák v okolí restaurace U Kapličky

V 16.13 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že v okolí restaurace U Kapličky v Malecké ulici pobíhá německý ovčák. Jak bylo o chvíli později zjištěno, majitel si sám v průběhu několika minut psa odchytl.

Nález dámských bund a peněženky na hřišti v Úzké ulici

Před 17. hodinou se na strážníky obrátila žena, jež uvedla, že na dětském hřišti v Úzké ulici nalezla na lavičce odložené oblečení a peněženku. Strážníci na místě věci od oznamovatelky převzali. Šlo o dvě dámské bundy a dámskou peněženku. Vše bylo vzápětí uloženo do oddělení ztrát a nálezů.

Parkovačka za stání na místě pro invalidy u Family centra

V 17.05 hodin přijali strážníci oznámení, že na parkovišti u Family centra parkují neoprávněně vozidla na místech vyhrazených pro osoby se zdravotním postižením. Provedenou kontrolou bylo nalezeno jedno neoprávněně parkující vozidlo, na které byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Stížnost na zaparkovaný automobil na Palackého třídě

K dalšímu případu špatného parkování vyjížděli strážníci o hodinu později na Palackého třídu, kde mělo vozidlo u domu čp. 331 bránit výjezdu vozidel. Na místě bylo však zjištěno, že vozidlo stojí před vjezdem pouze částečně a průjezdnost byla zachována. I přesto byla na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Bezdomovec se najedl a napil a neměl na zaplacení

Krátce po 19. hodině vyjížděli strážníci do jedné z restaurací v centru města, kam přišel místní bezdomovec a objednal si jídlo a pivo. Když začal v restauraci usínat, zeptala se ho obsluha, zda má peníze na zaplacení útraty. Muž na to odpověděl, že žádné peníze nemá. Škoda, kterou bezdomovec z Chroustovic svým chováním způsobil, byla vyčíslena na 243 korun. Případ byl na místě hlídkou zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení přestupkové komisi.

Spící bezdomovec na půdě domu v Poděbradově ulici

Ve 20.58 hodin volal občan na linku 156 s tím, že nalezl v domě v Poděbradově ulici na půdě spícího muže. Jak dále uvedl, po probuzení odešel muž směrem k Lidlu. Hlídka zjistila, že jde opět o bezdomovce z Chroustovic. Jednání s ním byl přítomen i oznamovatel, který hlídce sdělil, že z domu nebylo nic odcizeno a že mu postačí, když bude bezdomovci domluveno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here