Chlapík se domáhal U Stadionu kopáním do dveří vstupu do bytu bývalé přítelkyně

0
408
Foto: Pixabay.com

Ve středu 14. listopadu v 8.30 hodin volala žena na linku 156 s tím, že v ulici Na Výsluní parkuje přibližně dva měsíce vozidlo, které má vypuštěné pneumatiky. Hlídka na místě vozidlo nalezla a byla u něho vypuštěna jedna pneumatika. Auto však nevykazuje známky vraku. S tímto zjištěním hlídka z místa také odjela.

Zraněná kočka v ulici V Průhonech

Krátce po deváté ráno vyjížděla hlídka strážníků do ulice V Průhonech, kde se měla u fotbalového stadionu nacházet zraněná kočka. Strážníci kočku nalezli a následně ji převezli do chrudimského útulku.

Strážníci vykázali od Alberta bezdomovce

V 11.27 hodin přijali strážníci oznámení o žebrajícím bezdomovci. Podle oznamovatelky se měl muž nacházet před obchodním domem Albert. Hlídka zjistila, že jde o bezdomovce z Chroustovic, který v době příjezdu hlídky seděl na chodníku. Po projednání věci byl z místa vykázán.

Tři parkovačky na náměstí U Vodárny

V 11.44 hodin oznámil muž na linku 156 špatné parkování vozidel na náměstí U Vodárny. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Další dvě parkovačky v Rooseveltově ulici

O dvacet minut později vyjížděli strážníci k dalšímu případu špatného parkování do Rooseveltovy ulice. Zde měla parkující vozidla ztěžovat průjezd autobusů. Provedenou kontrolou zde byly nalezeny dvě neoprávněně parkující vozidla, na která byly vzápětí umístěny výzvy.

Vrata popsaná hanlivými nápisy v Markovicích

Ve 12.46 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o popsaných vratech v Markovicích. Strážníci na místě hovořili s oznamovatelem, který hlídce ukázal hanlivý nápis. Dále uvedl jméno možné pachatelky tohoto jednání. Nakonec sdělil, že se s touto ženou jedná o opakované problémy. Hlídka se proto pokusila ženu kontaktovat, doma však byla pouze její dcera, která se k věci rovněž vyjádřila. Strážníci tedy případ zadokumentovali a v následujících dnech bude předán k dořešení přestupkové komisi.

Stížnost na auto parkující v ulici J. E. Purkyně na chodníku

Krátce po 13. hodině prověřovali strážníci oznámení o údajném parkování vozidla na chodníku v ulici J. E. Purkyně. Provedenou kontrolou nebylo však žádné vozidlo nalezeno.

Problematické parkování v křižovatce ulic

V 16.30 hodin se na strážníky obrátil muž s tím, zda by nebylo možné dohlédnout na parkování vozidel v křižovatce ulic Vrchlického a Jungmannovo nábřeží, kde v případě špatného parkování ztěžují vozidla průjezd autobusům směřujícím k místním sportovištím. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak parkování vozidel bylo v době kontroly v pořádku. O tomto byl následně oznamovatel informován. Strážníci zde ale budou v kontrolách i nadále pokračovat.

Nález klíčů od automobilu v Husově ulici

V 17.19 hodin oznámila žena na linku 156 nález klíčů od vozidla v Husově ulici. Strážníci klíče od ženy převzali a uložili je do oddělení ztrát a nálezů. Ještě týž den je kontaktoval majitel klíčů, který uvedl, že si je osobně vyzvedne následující den.

Rozbité levé přední okno u auta v Malecké ulici

V 19.22 hodin vyjížděli strážníci do Malecké ulice, odkud občan oznámil parkování vozidla, u kterého bylo rozbité levé přední okno. Strážníci provedli kontrolu uvedeného vozidla a prostřednictvím lustrace zjistili jeho majitele, kterého se však nepodařilo kontaktovat. Případu se tak budou strážníci věnovat následující den.

Chlapík se domáhal U Stadionu kopáním vstupu do bytu

Krátce po půl deváté večer vyjížděli strážníci do sídliště U Stadionu, kde se měl kopáním do dveří domáhat vstupu do bytu ženy její bývalý přítel. Hlídka na místě jednala jak s ženou, tak s jejím bývalým přítelem, který po poučení z místa odešel.

Rušení nočního klidu U Krkavce se nepotvrdilo

Ve 22.22 hodin požádal z důvodu vytíženosti vlastních hlídek operační důstojník Policie ČR o prověření oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v ubytovně U Krkavce. Provedenou kontrolou nebylo však žádné rušení nočního klidu zaznamenáno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here