Přestupková komise se bude zabývat rvačkou mezi ženou a mužem během stěhování nábytku

0
344
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 18. listopadu v 7.20 hodin upozornil strážníky občan na to, že před jedním z domů v Havlíčkově ulici leží na zemi neznámý muž a nehýbe se. Hlídka v něm po probuzení zjistila muže z Pardubicka, jenž následně orientovaný místem i časem sám odešel.

Stížnost na špatné parkování v Malecké ulici

Po 13. hodině kontaktovala strážníky žena s tím, že v prostoru autobusové zastávky v Malecké ulici zaregistrovala nesprávně zaparkovaný automobil. Hlídka oznámení prověřila, avšak přestupkové jednání zde neshledala.

V Novoměstské ulici ležel na zemi bezdomovec

Před 15. hodinou byli strážníci přivoláni k budově úřadu v Novoměstské ulici, kde občan zaregistroval ležícího bezdomovce. Hlídka u tohoto muže bez domova z Chroustovic provedla orientační dechovou zkoušku na alkohol, kterou naměřila hodnotu 1,86 promile alkoholu, proto následně muže dopravila k vyšetření do nemocnice. Zde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byl převezen a předán do péče personálu stanice.

Komise bude řešit strkanici mezi mužem a ženou

V 16.09 hodin volala na linku 156 žena s tím, že během pomoci se stěhováním nábytku své kamarádky byla napadena jejím synem. Při šetření události strážníky vyšlo najevo, že mezi oznamovatelkou a mužem došlo během stěhování ke konfliktu. Když se následně žena chystala mladíka udeřit za jeho nadávky, tak do ní mladý muž strčil rukama. Hlídka proto událost zadokumentovala a následně věc postoupí k dořešení přestupkové komisi městského úřadu.

Další stížnost na špatné parkování v Malecké ulici

V 17.17 hodin vyjeli strážníci do Malecké ulice, odkud místní obyvatel upozornil na to, že u jednoho z domů řidiči parkují své automobily přímo na vodorovném dopravním značení žluté barvy a v důsledku toho jsou ostatní řidiči nuceni projíždět po chodníku. Hlídka oznámení prověřila, ale nesprávné parkování ani jízdu vozidel po chodníku zde nezaregistrovala.

Pomoc strážníků v Lupáčově ulici u nemohoucího muže

Před druhou hodinou v noci požádala strážníky o pomoc obyvatelka Lupáčovy ulice, protože doma upadl její manžel a ona mu nedokázala pomoci vstát. Hlídka proto nezraněného muže po pádu vyzvedla a posadila jej do křesla, kde zůstal v péči přítomné manželky. Poté strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here