Strážníci odchytávali v Čáslavské ulici s pomocí sítě dvě andulky

0
620
Foto: Pixabay.com

V pondělí 19. listopadu po osmé ráno byli strážníci přivoláni do ulice Na Ostrově, kde občan zaregistroval volně pobíhajícího psa. Hlídce se podařilo zvíře odchytnout a umístit zpět na pozemek jeho majitele, neboť pes vyběhl ze dvora na ulici poté, co přítomní řemeslníci otevřeli bránu na jeho pozemek.

Jedna pokuta a pět parkovaček v Průmyslové ulici

V 9.57 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně parkujících automobilech v Průmyslové ulici na chodníku. Strážníci zde shledali celkem šest těchto vozidel. S přítomným řidičem jednoho z nich vyřešila hlídka přestupek na místě a za stěrače dalších pěti automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Upozornění na dva záškoláky se nepotvrdilo

Před jedenáctou dopoledne byli strážníci upozorněni občanem, že v době školního vyučování zahlédl u supermarketu v ulici Obce Ležáků dva nezletilé chlapce, kteří by v té době měli být ve škole. Hlídka informaci na místě ověřila a shledala, že šlo o děti, které se vracely společně se svojí matkou z návštěvy u lékaře.

Strážníci odchytávali v Čáslavské ulici dvě andulky

V 15.47 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Čáslavské ulice, kde oznamovatelka zaregistrovala na travnaté ploše dvě andulky. Hlídka se po příjezdu pokusila ptáky odchytit pomocí odchytové sítě, avšak neúspěšně, a obě andulky poté odletěly pryč.

Jedna parkovačka po upozornění v Malecké ulici

Krátce před půl sedmou večer bylo oznámeno na linku 156, že v Malecké ulici parkují automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka prověřila zmíněnou ulici a na jedno takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Vyvěrající voda v křižovatce ulic Vrchlického a Koželužská

Po 20. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že v křižovatce ulic Vrchlického a Koželužská vyvěrá z vozovky voda, zřejmě z důvodu vodovodní havárie. Při příjezdu hlídky byli již v křižovatce přítomni pracovníci Vodárenské společnosti Chrudim a situaci řešili.

Obsluha herny v Havlíčkově ulici měla problémy s cizinci

Ve 23.08 hodin požádala o příjezd strážníků obsluha herny v Havlíčkově ulici, jelikož v jejich podniku došlo k problému s přítomnými cizinci. Vzhledem k tomu, že hlídka v té době vykonávala plánovanou pochůzkovou činnost na území Slatiňan, byla o spolupráci při vyřízení tohoto oznámení požádána Policie ČR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here