Módní galavečer Kate Fashion v Divadle Karla Pippicha předvede originální kolekci šatů či značkové spodní prádlo

0
1010
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 27. listopadu v 19 hodin odstartuje na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi módní přehlídka nazvaná Kate Fashion, jež předvede nejen originální kolekci butiku Kate fashion antiaging, ale i oblečení známých světových značek. Vstupenka na galavečer se dá pořídit v předprodeji za 290 Kč, přímo na místě v den konání akce pak za 350 korun.

Společenské šaty šité přímo na míru

Módní galavečer, na kterém shlédnete nové, nejen italské, kolekce butiku Kate fashion antiaging, jenž je zaměřen na originální dámskou a pánskou módu pro volný čas a společenské události. Dále butik My Beauty se specializací na značkové spodní prádlo a oblečení na doma světových značek jako je Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess. Pozvání dále přijal salon se svatebními a společenskými šaty Edita, který připravuje oděvy klientkám a nevěstám přímo na míru.

Moderátoři večera Kateřina Štursová a Michal Bečka

Celým večerem Vás budou provázet moderátoři a zároveň pořadatelé akce Kateřina Štursová a Michal Bečka, kterého především znáte pod uměleckým jménem Mika Ronos. Mika Ronos v rámci galavečera předvede svoji bubenickou show a společně se skupinou READY KIRKEN zahraje vánočně laděné písně. Jako další hosty večera uvidíte Simonu Voříškovou s hrou na harfu, Dětský sbor ZUŠ Chrudim Čarovná strunka, vystoupení pole dance Lucie Šimkové, mistryně České republiky v pole dance. Celý galavečer již bude v duchu Vánoc a odstartuje nám tím adventní čas.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji

Předprodej vstupenek, kterých zbývá jen několik, je zajištěn v Divadle Karla Pippicha, tel. 603 881 003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 773993333, PO-PÁ 8–12 a 12.30–17 h, SO-NE 9–12 a 12.30–17 h., nebo online na stránkách www.chrudimsobe.cz.

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here