Problematický bezdomovec ukradl během jediného dne dvě lahve rumu a obtěžoval i jinde

0
471
Foto: Pixabay.com

Ve středu 21. listopadu v 7.24 hodin volal muž na linku 156 s tím, že v ulici Obce Ležáků v blízkosti kasáren pobíhají po silnici ovce. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že ovce jsou již na oploceném pozemku, kam je zahnal jejich majitel.

Bezdomovec ukradl v prodejně Billa lahev rumu

Krátce po půl jedenácté dopoledne vyjížděli strážníci k oznámené krádeži v prodejně Billa. Stejně jako v řadě případů z minulých dní byl pachatelem krádeže místní bezdomovec z Chroustovic, který v prodejně odcizil lahev rumu. Jednání muže bylo na místě zadokumentováno a v následujících dnech bude postoupeno k dořešení na přestupkovou komisi.

Šest parkovaček po udání ve Filištínské ulici

V 11.10 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování ve Filištínské ulici. Provedenou kontrolou zde bylo nalezeno celkem šest špatně parkujících vozidel, na která byly vzápětí umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Mrtvý holub na chodníku v Široké ulici

Po 14. hodině byla hlídka přivolána do Široké ulice, kde ležel na chodníku mrtvý holub. Zvíře bylo umístěno do přepravního pytle a následně převezeno k odborné likvidaci do veterinární kliniky.

Stížnost na parkování před garáží v Malecké ulici

O hodinu později prověřovali strážníci v Malecké ulici oznámení o parkování vozidla před vjezdem do garáže. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že se zde vozidlo již nenachází.

Další ukradená lahev rumu v prodejně Billa

V 16.28 hodin oznámil pracovník ostrahy prodejny Billa zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Hlídka na místě zjistila, že jde opět o bezdomovce z Chroustovic, který se dopustil krádeže v témže obchodě již dopoledne. I v tomto případě odcizil lahev rumu v hodnotě 154 Kč. Celý případ byl tedy znovu zadokumentován a bude postoupen k dořešení na přestupkovou komisi.

Podezřelá dvojice nabízející drogy u sportovní haly

Po půl šesté večer přijal operační pracovník městské policie oznámení, že se mají v okolí sportovní haly na Tyršově náměstí pohybovat dvě osoby, které mají údajně kolemjdoucím nabízet jakési drogy. Oznamovatel uvedl jak přibližný popis osob, tak i směr, kterým dvojice odchází. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality a širšího okolí, osoby odpovídající popisu však nebyly nalezeny.

Problémy s bezdomovcem v chrudimském Kauflandu

Ve 21. 26 hodin oznámila zaměstnankyně obchodního domu Kaufland, že mají v prodejně problém s bezdomovcem. I v tomto případě šlo o již zmiňovaného muže z Chroustovic, který byl pro své nevhodné chování z prodejny vykázán. O necelou hodinu později vyjížděli k totožnému oznámení strážníci znovu, tentokrát se bezdomovec přesunul do restaurace v Topolské ulici. Před příjezdem hlídky však restauraci opustil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here