V zahrádkářské kolonii Na Podhůře se ztratilo přes noc dvanáct slepic

0
514
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 22. listopadu v 7.18 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert zadržení pachatele krádeže zboží. Na místě bylo zjištěno, že jde o dobře známého bezdomovce z Chroustovic, který stejně jako ve středu odcizil v prodejně lahev rumu. Případ byl zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení na přestupkovou komisi.

Pes odchycený v sídlišti Víta Nejedlého skončil v útulku

Po deváté ráno vyjížděli strážníci do sídliště Víta Nejedlého, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa. Strážníci si psa převzali a převezli jej do chrudimského útulku, kde byl umístěn do kotce. Šlo o pudla středního vzrůstu bez evidenční známky.

V kolonii Na Podhůře se ztratilo přes noc dvanáct slepic

O hodinu později volal muž na linku 156, že se mu v zahrádkářské kolonii Na Podhůře ztratilo přes noc dvanáct slepic. Strážníci na místě jednali s oznamovatelem, který uvedl, že je přesvědčen o tom, že mu slepice z pozemku někdo odcizil. Strážníci událost zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Náklaďák rozjezdil na Palackého třídě trávník

V 11.23 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že na Palackého třídě rozjezdilo u domu čp. 333 nákladní vozidlo veřejnou zeleň. Šetřením na místě bylo zjištěno, že na zeleni parkovalo nákladní vozidlo dopravující beton na zdejší stavbu a na travnaté ploše vznikly koleje. Hlídka na místě pořídila fotodokumentaci a předala případ k dalšímu řešení příslušnému odboru městského úřadu.

Ve Sladkovského ulici byla nalezena injekční stříkačka

Krátce po 15. hodině vyjížděla hlídka do Sladkovského ulice, kde byla nalezena injekční stříkačka. Strážníci stříkačku umístili do přepravního boxu a odvezli ji do služebny městské policie, odtud bude následně předána k odborné likvidaci.

Parkovačka za stání na zastávce v Malecké ulici

V 18.10 hodin přijali strážníci oznámení o parkování osobního vozidla v prostoru zastávky v Malecké ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here