Sháníte dárky? Zajděte si pro inspiraci na pardubický veletrh Kreativ

0
690

Veletrh plný inspirace a nápaditosti. I tak by se dala s jistou nadsázkou charakterizovat prodejní výstava Kreativ, která se uskuteční v Pardubicích ve čtvrtek 29. listopadu. Dějištěm 6. ročníku oblíbené předvánoční akce budou opět prostory ČSOB Pojišťovny. Navštívit ji můžete zdarma od 9 do 18 hodin.

Bohatý sortiment, ale i tvořivé dílničky a módní přehlídka

Na Kreativu nabídnou desítky vystavovatelů originální, většinou rukodělné výrobky k ozdobě i užitku. Budou mezi nimi i chráněné dílny se sortimentem zhotoveným osobami se zdravotním postižením. K zakoupení bude kosmetika, bižuterie, vonné svíčky, hračky, polštářky, pardubický perník, bylinné čaje, keramika, přírodní mýdla, vánoční ozdoby…

V tvořivých dílnách si děti i dospělí vlastníma rukama vyzkoušejí své dovednosti. Lenka Čechová poradí ženám s péčí o vizáž, doporučí jim vhodné kroky k dosažení vnitřní pohody a krásy, předvede také ukázku líčení. Studio Petra obohatí výstavu módní přehlídkou společenských šatů.

Na veletrh, který pořádá Česká abilympijská asociace, se dostanete snadno. Na Masarykově náměstí, přímo před budovou ČSOB Pojišťovny, je stanoviště linek hromadné dopravy. Od hlavního pardubického nádraží je to čtvrtá zastávka; cesta pěšky z téhož místa trvá pouhou čtvrthodinku.

Kdo shání nevšední dárky za přijatelnou cenu, určitě by měl Kreativ navštívit! Aktuální informace včetně seznamu vystavovatelů lze najít na stránkách www.centrumkosatec.cz/kreativ.

Napsal: Miloš Pelikán

Ilustrační video: Integrační centrum Kosatec
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here