Václav Neckář zazpívá v Heřmanově Městci

0
746

Sokolovna v Heřmanově Městci bude v pátek 30. listopadu nejspíš praskat ve švech. Od 19 hodin tam totiž vystoupí Václav Neckář a jeho kapela Bacily. Zpěvák a také filmový herec, který patří k nejoblíbenějším zejména u střední a starší generace posluchačů, se na české scéně popmusic pohybuje už od poloviny 60. let. Lístek stojí 390 korun v předprodeji (online na www.spokul.cz) a 450 korun na místě. Zájemci o páteční koncert by neměli váhat, protože zbývá poslední dvacítka vstupenek.

Dobrou zprávu on přináší rád

Podle informací zveřejněných na zpěvákových oficiálních webovkách půjde o koncert s názvem Příběhy, písně a balady. Stejně se jmenovala komorní albová trilogie vydaná v 80. letech, proto lze očekávat, že Neckář vsadí na klidnější a hloubavější skladby. Nasvědčuje tomu i fakt, že v prodeji jsou výhradně místa k sezení. A bylo by velkým překvapením, kdyby se publikum nedočkalo křehkého hitu Půlnoční, který v roce 2011 nastartoval zpěvákův velkolepý návrat na výsluní.

Mimochodem, hned druhý den má „Doktor Dam Di Dam“ naplánované vánoční vystoupení až v Košicích, kde bude jeho hostem Marie Rottrová.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: SUPRAPHON
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here