Strážníci hledali majitele otevřeného bytu v Novoměstské ulici

0
462
Foto: Pixabay.com

V pátek 30. listopadu v 9.27 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že na Masarykově náměstí nedaleko okružní křižovatky zaregistroval na zemi ležící registrační značku vozidla. Hlídka tedy předmět vyzvedla a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Parkovačka za stání na zeleni v ulici J. E. Purkyně

Po jedenácté dopoledne byli strážníci přivoláni do ulice J. E. Purkyně, kde parkoval automobil na zeleni. Hlídka proto za jeho stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Hledání majitele otevřeného bytu v Novoměstské ulici

Před 16. hodinou upozornila strážníky obyvatelka domu v Novoměstské ulici, že dveře od bytu jejího souseda jsou pootevřené, neboť je pravděpodobně při odchodu z bytu nedostatečně zavřel. Strážníci na dveřích neshledali žádné stopy násilného vniknutí, proto se pokusili kontaktovat obyvatele zvoněním. Na zvonění však nikdo nereagoval, proto hlídka kontaktovala další obyvatele domu, kteří sdělili, že by se jejich soused mohl právě nacházet v některé z nedalekých restaurací. Ani tam se však muže nepodařilo zastihnout. Poté se strážníci vrátili zpět do domu, kde se jim podařilo kontaktovat syna majitele domu, jenž měl k dispozici telefonní kontakt na obyvatele otevřeného bytu a přislíbil, že jej na celou věc telefonicky upozorní. Nato hlídka odjela.

Asistence strážníků při ošetření muže po epileptickém záchvatu

Ve 21.53 hodin požádal strážníky o spolupráci operátor zdravotní záchranné služby, jejíž posádka vyjela ošetřit muže po epileptickém záchvatu do ulice Čs. armády a z preventivních důvodů žádala přítomnost hlídky. Strážníci tedy asistenci zdravotníkům poskytli a po ošetření muže odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here