Obyvatelka sídliště Víta Nejedlého se zbavila za přítomnosti strážníků problémového přítele

0
423
Foto: Pixabay.com

V pondělí 3. prosince v 10.59 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde nesprávně zaparkovaný automobil komplikoval vjezd jinému vozidlu do dvora. Hlídka proto za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Parkovačka po upozornění anonyma v Malecké ulici

V 11.22 hodin upozornil strážníky anonymní oznamovatel na to, že v Malecké ulici zaparkoval řidič vozidlo v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka tedy umístila i za stěrač tohoto automobilu výzvu pro nepřítomného řidiče.

Náklaďák za obchodním centrem v ulici SNP

Před půl třetí odpoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde za obchodním centrem parkoval nákladní automobil v místě, kam zakazuje vjezd těmto vozidlům dopravní značka. Hlídka oznámení prověřila, avšak uvedený automobil zde nezaregistrovala.

Dvě auta parkující na trávníku v Topolské ulici

Po 17. hodině bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Topolské ulici parkují čtyři vozidla na zeleni. Hlídka na uvedeném místě shledala dva automobily, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Problémový přítel ženy v sídlišti Víta Nejedlého

Ve 20.12 hodin přivolala strážníky do sídliště Víta Nejedlého místní obyvatelka, a to z důvodu problémů se svým přítelem. Tento muž byl po příjezdu hlídky telefonicky kontaktován, poté se dostavil do bytu oznamovatelky, kde vyzvedl všechny své osobní věci a odešel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here