Pozor v Malecké ulici na parkování. Stížnosti místních obyvatel na neukázněné řidiče zde neustávají

0
603
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 4. prosince krátce po půl osmé ráno bylo strážníkům oznámeno, že u jednoho z domů v Malecké ulici parkuje nesprávně automobil. Hlídka proto na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Uhynulá kočka na vozovce ve Václavské ulici

V 8.19 hodin byli strážníci přivoláni do Václavské ulice, kde občan na vozovce zaregistroval uhynulou kočku. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a dopravila je do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Dvě parkovačky po upozornění na náměstí U Vodárny

Po půl jedenácté dopoledne oznámil občan prostřednictvím linky 156, že na náměstí U Vodárny parkují nesprávně automobily. Hlídka na uvedeném místě shledala dvě tato vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Pěší zónou v Píšťovech projížděla neoprávněně auta

V 11.05 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Píšťov, kde měly pěší zónou projíždět neoprávněně automobily. Hlídka oznámení prověřila a následně na místě určitou dobu setrvala, aby u řidičů těchto vozidel zjistila důvod jejich vjezdu do pěší zóny. Žádný projíždějící automobil zde však v uvedenou dobu strážníci nezaregistrovali.

Panika kvůli krádeži v Albertu se nakonec nepotvrdila

V 18.29 hodin obdrželi strážníci oznámení, že v hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové došlo ke krádeži zboží. Po příjezdu strážníků do uvedené prodejny vyšlo najevo, že ke spáchání přestupku proti majetku nedošlo, neboť dotyčný zákazník s vybraným zbožím procházel přes samoobslužnou pokladnu, kde veškeré zboží hradil v přítomnosti personálu hypermarketu platební kartou. Pravděpodobně v důsledku technické závady však nebyla platební transakce uskutečněna, což vyšlo najevo až po odchodu zákazníka. Hlídka následně vedoucí prodejny poučila, jak v celé věci postupovat.

Hlídka strážníků vykázala z nemocnice bezdomovce

Po 20. hodině byli strážníci přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde se bezdůvodně zdržoval bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže bez domova z Chroustovic z budovy vykázala.

Čtyři parkovačky po upozornění občana v Malecké ulici

Ve 22.42 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Malecké ulici parkují automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka zde shledala čtyři vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Bezdomovec se tentokrát dožadoval v nemocnici ošetření

O několik minut později vyjeli strážníci do Chrudimské nemocnice, kam se vrátil muž bez domova z Chroustovic, jenž se nyní dožadoval lékařského ošetření. Při ošetření tohoto muže na interním příjmu nebyl shledán důvod k jeho hospitalizaci, proto následně budovu v přítomnosti hlídky opustil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here