Přede dveřmi domu ve Vrchlického ulici usnul chlapík, který se vracel z večírku

0
377
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 8. prosince před půl osmou ráno bylo prostřednictvím linky 156 oznámeno, že v Malecké ulici řidiči nesprávně zaparkovaných automobilů porušili vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka na místech s uvedeným vodorovným dopravním značením zaregistrovala jeden stojící automobil, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Bezdomovec z Chroustovic opět řádil

V 7.46 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý muž bez domova z Chroustovic se ke svému jednání doznal, přesto jeho krádež alkoholu neřešila hlídka na místě pokutovým příkazem, ale zadokumentovala jeho počínání a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi městského úřadu.

Strážníci rovnali v Revoluční ulici otočenou značku

V 9.09 hodin informoval strážníky občan o tom, že v Revoluční ulici zaregistroval otočenou dopravní značku. Strážníci ji tedy otočili do správné polohy a pokusili se ji zajistit. Následně vyšlo najevo, že to není technicky možné a v budoucnu by ji mohl pootočit i silnější vítr. Toto zjištění bylo zaneseno do knihy závad, aby byla tato dopravní značka v nejbližší době opravena.

V Husově ulici ležel na zemi muž a nešlo ho probudit

O dvacet minut později vyjeli strážníci na základě oznámení ženy do Husovy ulice, neboť zde ležel na zemi spící muž, jehož oznamovatelka nedokázala sama probudit. Po příjezdu obdržela hlídka informaci od přítomné ženy, že dotyčný muž se sám probudil a poté vešel do přilehlého bytového domu. Strážníci proto prověřili společné prostory uvedené budovy, avšak muže nikde nezaregistrovali.

Přede dveřmi domu ve Vrchlického ulici spal člověk

V 9.38 hodin kontaktovala strážníky obyvatelka Vrchlického ulice s tím, že před vchodovými dveřmi do domu jejích sousedů leží neznámý člověk. Po probuzení tento muž hlídce uvedl, že uplynulé noci absolvoval večírek a cestou domů byl natolik unaven, že usnul na ulici. Protože byl dotyčný orientován místem i časem a zdravotně v pořádku, následně z místa odešel.

Bezdomovec z Chroustovic zatoužil po lahvi alkoholu

Přesně v 16 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Osobou podezřelou ze spáchání přestupku proti majetku byl muž bez domova z Chroustovic, jenž se pokusil odcizit lahev alkoholu. Hlídka jeho počínání zadokumentovala a celou věc následně dořeší přestupková komise městského úřadu.

Strážníci do třetice dokumentovali krádež bezdomovce

Po 18. hodině informoval strážníky pracovník ostrahy supermarketu v ulici SNP s tím, že v prodejně opět došlo ke krádeži zboží. I v tomto případě strážníci v uvedeném supermarketu zastihli muže bez domova z Chroustovic, jenž se i tentokrát pokusil z prodejny odcizit lahev alkoholu. Událost hlídka zadokumentovala a stejně jako v předchozích případech spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi při městském úřadu.

Kamerový záznam krádež v Albertu neprokázal

Ve 21.10 hodin bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že v hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové došlo ke krádeži zboží. Strážníci v uvedené prodejně zhlédli kamerový záznam z prodejní plochy, jenž neprokázal, že by k protiprávnímu jednání skutečně došlo. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Pláč ženy budil v noci obyvatele Husovy ulice

O půl dvanácté v noci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Husovy ulice, kde bylo v panelovém domě slyšet pláč ženy a obyvatelé domu se domnívali, že dochází k jejímu napadání. Hlídka tedy ženu kontaktovala a ta sdělila, že měla slovní rozepři se svým přítelem, jenž po hádce odešel pryč. Protože žena ničeho dalšího nežádala, strážníci následně odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here