Uvolněné krycí plachty na stavbě domu na Všehrdově náměstí rozčilovaly zdejší obyvatele

0
322
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 9. prosince před devátou ráno se na strážníky obrátil telefonicky občan s tím, že na budově stavby na Všehrdově náměstí došlo k uvolnění krycích plachet, jež vlivem silného větru vytvářejí silný a nepříjemný hluk. Hlídka oznámení prověřila a následně kontaktovala jednoho z majitelů uvedené budovy, jenž sdělil, že jsou příslušní pracovníci momentálně vzdáleni mimo Chrudim, avšak následující den se vrátí a krycí plachty řádně upevní.

Auto parkující na přechodu pro chodce ve Vrchlického ulici

V 16.12 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Novoměstské ulici parkuje automobil nesprávně přímo u přechodu pro chodce. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Obyvatelé domu U Stadionu upozornili na neznámého opilce

Přibližně o čtyřicet minut později požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení o opilém muži, jenž se měl zdržovat na společné chodbě jednoho z domů v sídlišti U Stadionu. Hlídka v něm zjistila obyvatele Pardubic, jenž uvedl, že přišel navštívit svou kamarádku, ta však není doma. Poté tento mírně podnapilý muž budovu opustil.

Nález dámské peněženky s doklady na Palackého třídě

Krátce před 17. hodinou byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde byla nalezena dámská peněženka s doklady. Hlídka tento nález převzala od pracovníka ostrahy prodejny a následně se pokusila majitelku peněženky kontaktovat v místě jejího bydliště. To se však nepodařilo, proto byly nalezené věci předány do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu, kam se později majitelka dostavila a svou peněženku i s obsahem v pořádku převzala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here