Muž spadl v Soukenické ulici do náhonu. Musela ho odvézt sanita

0
691
Foto: Kodl Cr

V sobotu 15. prosince v 7.50 hodin informoval občan strážníky o tom, že v Čáslavské ulici parkuje v křižovatce automobil, jehož řidič uvnitř spí. Strážníci následně ve vozidle kontaktovali řidiče z Pardubic, jenž uvedl, že u jeho automobilu došlo k technické závadě a on čeká na příjezd odtahové služby. Hlídka muže poučila o řádném označení vozidla jako překážky v silničním provozu a poté odjela.

Poškozené veřejné osvětlení v ulici Čs. partyzánů

Ve čtvrt na deset dopoledne byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde místní obyvatel zaregistroval, že na jednom z domů došlo k poškození osvětlení, jež patří do majetku města. Hlídka provedeným šetřením zjistila, že k uvedené škodě došlo pravděpodobně již předchozího večera, avšak nepodařilo se jí zjistit osobu možného pachatele poškození, proto byla událost zadokumentována a následně bude předána přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi k odložení.

K ženě se v sídlišti U Stadionu přidal zaběhnutý pes

V 9.45 hodin volala na linku 156 obyvatelka sídliště U Stadionu s tím, že se k ní cestou domů přidal neznámý pes s evidenční známkou na obojku. Hlídka následně zjistila jeho majitele z Chrudimi, jemuž byl pes po vyřešení přestupku v pořádku vydán.

Opuštěné auto s nastartovaným motorem v parku

Po 13. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Městského parku, kde občan na parkovišti zaregistroval automobil s nastartovaným motorem, v jehož okolí se nikdo nenacházel. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavila řidička a uvedla, že automobil nastartovala z důvodu dobití mobilního telefonu a mezitím odešla na zdejší sportoviště.

Bezdomovec ležel v autovraku a svítil si uvnitř svíčkou

Přesně v 16 hodin upozornila strážníky žena na to, že se v Nerudově ulici nachází dva odstavené autovraky po bezdomovcích a uvnitř jednoho z nich se svítí. Strážníci po příjezdu k vozidlům, jež stojí na soukromém pozemku, zastihli uvnitř jednoho z nich muže bez domova z Chroustovic, jenž měl zapálenou svíčku. Ten následně plamen uhasil a automobil opustil.

Bezdomovec z Chroustovic kradl tentokrát v Lidlu

V 16.40 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v Poděbradově ulici, kde došlo ke krádeži zboží. Pachatelem přestupku proti majetku byl opět muž bez domova z Chroustovic, jenž se pokusil z prodejny odcizit lahev alkoholu a potraviny. Hlídka vyřešila přestupek pokutovým příkazem.

Muž spadl v Soukenické ulici do náhonu

Přibližně o hodinu později volala na linku 156 žena s tím, že právě zaregistrovala zřejmě opilého muže, kterak spadl v Soukenické ulici do náhonu, z něhož následně vylezl a v padajících kalhotách potom postával za divadlem. Po příjezdu na místo hlídka shledala, že neznámého muže převzala mezitím do své péče záchranka, která jej v doprovodu Policie ČR převezla do nemocnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here