V Lázeňské ulici se snažil opilec odjet s autem. Měl smůlu, chytla ho policejní hlídka

0
408
Foto: Pixabay.com

V pátek 14. prosince po půl ráno deváté kontaktoval strážníky občan s tím, že zaregistroval ve výdejní přihrádce bankomatu v objektu supermarketu v ulici Obce Ležáků nevyzvednutou bankovku. Hlídka tedy peníze vyzvedla a následně je odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Parkovačka za stání před vjezdem do garáže

Ve 13.03 hodin požádal o příjezd strážníků muž, jemuž bránilo v Havlíčkově ulici ve vyjetí z garáže cizí nesprávně zaparkované vozidlo. Hlídka proto po domluvě s oznamovatelem za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Další auto znemožňovalo výjezd ze dvora domu

Ve 13.27 hodin oznámil na linku 156 obyvatel ulice Čs. partyzánů, že mu před domem parkuje nesprávně cizí vozidlo a znemožňuje jeho vyjetí ze dvora. Po příjezdu hlídky se k zaparkovanému vozidlu dostavil řidič, jenž po vyřešení dopravního přestupku z místa odjel.

Pět parkovaček za stání v zálivu před Muzeem

Před 14. hodinou byli strážníci přivoláni do Široké ulice, kde v zálivu před Muzeem parkovalo několik automobilů a mělo zde komplikovat průjezd uvedeným místem. Po příjezdu hlídky byl průjezd zachován, na pět zde stojících vozidel poté umístila hlídka výzvy pro nepřítomné řidiče.

Krádež bezdomovce v supermarketu na Palackého třídě

Po 15. hodině bylo strážníkům oznámeno, že došlo v supermarketu na Palackého třídě ke krádeži zboží. V osobě podezřelé ze spáchání přestupku proti majetku strážníci zjistili bezdomovce z Chroustovic, jenž se ke svému jednání doznal. Jeho protiprávní skutek hlídka vyřešila pokutovým příkazem.

Odchycení volně pobíhajícího psa V Blehovsku

V 16.02 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice V Blehovsku, kde před prodejnou občan odchytl volně pobíhajícího psa. Před příjezdem hlídky muž oznámení odvolal s tím, že se k němu dostavil majitel zvířete a psa si odvedl.

Chroustovický bezdomovec opět přistižený při krádeži

V 16.21 hodin požádal o příjezd strážníků pracovník ostrahy supermarketu v ulici Obce Ležáků, jelikož zde došlo ke krádeži zboží. I v tomto případě byl v pachateli přestupku proti majetku zjištěn muž bez domova z Chroustovic, jemuž hlídka opět uložila pokutový příkaz.

Občan přišel s nalezenou peněženkou do služebny strážníků

O minutu později se do služebny městské policie na Resselově náměstí dostavil občan, jenž přišel odevzdat peněženku, kterou nalezl v Poděbradově ulici. Protože peněženka obsahovala nejen několik tisíc korun v hotovosti, ale i doklady, strážník informoval jejího majitele, jenž předtím ztrátu telefonicky ohlásil. O chvíli později se dotyčný dostavil do služebny, kde peněženku i s obsahem v pořádku převzal.

Další krádež bezdomovce, tentokrát v chrudimském Albertu

Po 19. hodině kontaktovala strážníky pracovnice hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s tím, že v prodejně došlo ke krádeži zboží. Pachatelem přestupku proti majetku byl opět muž bez domova z Chroustovic a hlídka i v tomto případě vyřešila jeho protiprávní jednání pokutovým příkazem.

Hlídka musela vykázat z obchodu otravného bezdomovce

Ve 20.06 hodin byli strážníci opět přivoláni do hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kam se vrátil stejný bezdomovec, který se zde bezdůvodně zdržoval a odmítal z prodejny odejít. Hlídka po příjezdu odsud muže vykázala.

Vozidlo s otevřeným kufrem v sídlišti Na Šancích

Ve 21.19 hodin volal občan prostřednictvím linky 156 s tím, že zaregistroval na parkovišti v sídlišti Na Šancích stojící automobil s otevřeným zavazadlovým prostorem, v jehož okolí se nikdo nenacházel. Strážníci provedenou lustrací zjistili majitelku auta a kontaktovali ji. Žena se následně dostavila na parkoviště a svůj automobil zajistila. Poté hlídka odjela.

V Lázeňské ulici se snažil odjet s autem opilec, chytla ho policie

Po jedné v noci vyjeli strážníci na základě oznámení do Lázeňské ulice, kde se měl podnapilý muž snažit nasednout do zaparkovaného automobilu. Po příjezdu hlídky se u tohoto člověka již nacházeli policisté a věc řešili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here