Zmatená a polonahá žena běhala za bílého dne v ulici Dr. Václava Peška

0
483
Foto: Pixabay.com

V neděli 16. prosince po desáté dopoledne upozornil strážníky pracovník sportovního zařízení na Tyršově náměstí, že mají z důvodu sportovního utkání v okolí budovy vyhrazená parkovací místa, jež neoprávněně obsadily cizí automobily. Hlídka proto po příjezdu na místo umístila za stěrače jedenácti vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

Devět parkovaček za stání na zeleni v Lázeňské ulici

O půl jedenácté dopoledne bylo oznámeno na linku 156 špatné parkování automobilů v Lázeňské ulici, kde stálo několik vozidel na zeleni. Hlídka následně na devět automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Zmatená a polonahá žena v ulici Dr. Václava Peška

Ve 14.59 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Václava Peška, kde občan zaregistroval zmatenou a polonahou ženu. Oznamovatel dále uvedl, že již na místo přivolal záchranku. Hlídka v ženě zjistila místní obyvatelku, jež pravděpodobně upadla do glykemického šoku, proto byla přivolanými zdravotníky dopravena do nemocnice.

Neoprávněně obsazené místo v ulici Čs. partyzánů

V 16.00 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že jeho vyhrazené parkovací místo v ulici Čs. partyzánů neoprávněně obsadil cizí automobil. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Partnerská hádka Na Valech? Nikoli. Spadl jen sušák

Před 19. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Na Valech, kde mělo v rodině dojít k partnerské hádce a k rozbíjení vybavení bytu. Hlídka tedy kontaktovala obyvatelku zmíněného bytu, jež uvedla, že k žádnému konfliktu či napadání u nich doma nedošlo. Jen při úklidu spadl skládací sušák na prádlo a způsobil hluk. Po tomto sdělení strážníci odjeli.

Muž z Medlešic otravoval na benzince. Jel na záchytku

Ve 20.36 hodin oznámila prostřednictvím linky 156 obsluha čerpací stanice v Pardubické ulici, že zde mají podnapilého muže, jenž odmítá místo opustit, přestože byl opakovaně upozorněn personálem na konec provozní doby. Vzhledem k tomu, že strážníci tohoto muže z Medlešic shledali jako neorientovaného místem i časem, provedli orientační dechovou zkoušku, kterou mu naměřili hodnotu 2,11 promile alkoholu. Vzhledem k této skutečnosti byl muž převezen k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byl hlídkou převezen a předán personálu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here