Kdo rozbil v podvečer výlohu prodejny v Široké ulici?

0
791
Foto: Kodl Cr

V sobotu 22. prosince v deset dopoledne bylo strážníkům oznámeno, že v pěší zóně v ulici Na Sádkách parkují nesprávně automobily. Strážníci zde tedy na dvě vozidla umístili výzvy pro nepřítomné řidiče. Následně se k nim dostavila místní obyvatelka, která oznámila, že na jejím automobilu někdo poškodil stěrač zadního okna. Hlídka proto událost zadokumentovala a následně spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

Poškozené zpětné zrcátko auta na Palackého třídě

V 10.23 hodin byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, kde muž zaregistroval poškození levého zpětného zrcátka u služebního automobilu. Hlídka i tuto událost zadokumentovala a následně věc předá k dořešení přestupkové komisi městského úřadu v Chrudimi.

Kdo rozbil výlohu prodejny v Široké ulici?

V 18.33 hodin se do služebny městské policie na Resselově náměstí dostavila žena s tím, aby oznámila poškození skleněné výlohy na provozovně v Široké ulici. Hlídka následně událost zadokumentovala, pořídila fotodokumentaci a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

Hlasitá pračka rušila noční klid v ulici Přemysla Otakara

Ve 22.12 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Přemysla Otakara, kde obyvatele místního domu rušil hlasitý zvuk pračky, jenž vycházel z konkrétního bytu. Po příjezdu hlídky byl již v budově klid. Strážníci přesto kontaktovali obyvatelku zmíněného bytu, jež uvedla, že při spuštění pračky netušila, kolik je hodin a za své jednání se omluvila. Hlídka tedy ženu poučila a poté odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here