Mladý muž kopal ve Škroupově ulici do plotu a tloukl do branky. Za své jednání se později omluvil

0
749
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 24. prosince po osmé ráno byli strážníci přivoláni do ubytovny v Moravské ulici, kde měla pečovatelka aplikovat lék zdejší obyvatelce a proto požádala o přítomnost hlídky. Strážníci po příjezdu požadovanou asistenci poskytli a poté odjeli.

Parkovačka po upozornění občana v sídlišti Na Větrníku

O několik minut později bylo prostřednictvím linky 156 oznámeno, že u jednoho z domů v sídlišti Na Větrníku parkují automobily na vodorovném dopravním značení žluté barvy. Hlídka zde zaregistrovala jedno takto stojící vozidlo a za jeho stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Mladý muž kopal do plotu a tloukl do branky

V 16.55 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Škroupovy ulice, kde u domu postával neznámý muž, jenž kopal do plotu a tloukl do branky. Hlídka oznámení prověřila a na místě přistihla místního mladého muže, který strážníkům uvedl, že nejprve narazil během jízdy na skateboardu do zmíněného plotu a poté na branku vyťukával rytmus písně, jež mu právě zněla do uší ze sluchátek. Protože tento muž svým jednáním žádnou škodu na majetku nezpůsobil a majiteli domu se omluvil, hlídka následně odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here