Žena a dva muži si to rozdávali před desátou večer v ulici J. E. Purkyně

0
1102
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 25. prosince okolo půl desáté dopoledne oslovil strážníky provádějící pěší hlídkovou činnost v sídlišti U Stadionu občan s tím, že u domu čp. 735–738 leží na zemi registrační značka od vozidla. Strážníci u domu značku skutečně nalezli a po zadokumentování byla uložena do oddělení ztrát a nálezů.

Ovce opět pronikly na silnici v ulici Obce Ležáků

V 11.24 hodin přijal operátor městské policie oznámení o výskytu ovcí na komunikaci v ulici Obce Ležáků. Ihned byl telefonicky vyrozuměn majitel zvířat, který sdělil, že ovce poškodily ohradu, kterou právě opravuje. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že všechna zvířata jsou již na oploceném pozemku.

Potyčka mezi třemi osobami v ulici J. E. Purkyně

V 21.26 hodin volal občan na linku 156 s tím, že se v ulici J. E. Purkyně fyzicky napadají tři osoby. Strážníci na místě nalezli dva muže a ženu. V době příjezdu k žádnému napadání už nedocházelo. V ústně podaném vysvětlení muži uvedli, že měli mezi sebou slovní rozepři. Nikdo ze zúčastěných osob však nechtěl nic řešit, a tak po projednání věci z místa odešli.

Obyvatele ulice U Valchy rušila nad ránem hlasitá hudba

Před šestou ráno prověřovala hlídka oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v ulici U Valchy, a to v pronajatém objektu, odkud byla slyšet hlasitá hudba. Provedenou kontrolou nebyla však žádná hlasitá hudba zaznamenána a na místě byl klid.

Žena přivolala strážníky s pomocí tísňového tlačítka

O necelou půlhodinu později pomáhali strážníci ženě, která použila tísňové tlačítko. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že žena v bytě upadla z postele a nemohla sama vstát. Strážníci ji pomohli zvednout z podlahy a uložit zpět do postele. Žena neměla žádná viditelná zranění a možné lékařské vyšetření odmítla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here