Do bytu ženy v ulici K Ploché dráze se dobýval v noci bývalý přítel. Zasahovala zde policie

0
1302
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 27. prosince v 6.34 hodin volala žena na linku 156 s tím, že na parkovišti u prodejny Billa parkuje jedno z vozidel takovým způsobem, že brání vstupu do domku určeného pro pracovníky parkoviště. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna a následně i kontaktována majitelka auta, která se dostavila na místo a vozidlo přeparkovala.

Pět parkovaček po oznámení občana v Malecké ulici

Před devátou ráno řešili strážníci oznámení o parkování vozidel na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Strážníci pomáhali do postele muži, který doma upadl

Okolo půl páté odpoledne pomáhali strážníci muži, jenž použil tísňové tlačítko. Jak bylo na místě zjištěno, muž upadl v bytě z postele a nebyl schopen vstát. Strážnici pomohli tedy muže zvednout z podlahy a uložili jej zpět do postele. Lékařské vyšetření dotyčný odmítl.

Hlučná mládež házela před stadionem MFK petardy

V 17.44 hodin přijal operátor městské policie oznámení o hlučné mládeži, jež se měla nacházet u venkovní tělocvičny před stadionem MFK v ulici V Průhonech. Podle oznamovatele zde měla mládež házet petardy. Provedenou kontrolou nebylo však žádné protiprávní jednání zjištěno. Skupinka mládeže z místa odešla.

Strážníci vykázali z nemocnice muže ze Synčan

Po 21. hodině zasahovala hlídka na základě oznámení v Chrudimské nemocnici, kde se na chirurgickém příjmu dožadoval muž ze Synčan vydání léků. Dotyčný byl z prostor nemocnice vykázán. O necelé dvě hodiny později se muž do nemocnice vrátil a znovu se dožadoval vydání léků. Strážníci byli proto nuceni muže opětovně z nemocnice vykázat.

Další parkovačka po upozornění muže v Malecké ulici

Ve 21.38 hodin volal občan na linku 156 s tím, že v Malecké ulici parkují vozidla na vodorovném dopravním značení. Oznámení bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Do bytu ženy v ulici K Ploché dráze se dobýval bývalý přítel

Po půl třetí ráno se na strážníky obrátila žena bydlící v ulici K Ploché dráze s tím, že se jejího do bytu pokouší dostat bývalý přítel. Po provedeném šetření a zjištěných skutečnostech byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která věc převzala od strážníků do své kompetence.

V křižovatce ulic Havlíčkova a Soukenická unikal z auta olej

Ve 4.15 hodin zjistili strážníci při hlídkové činnosti únik oleje z vozidla, jež bylo zaparkováno v křižovatce ulic Havlíčkova a Soukenická. K likvidaci olejové skvrny byla tedy přivolána jednotka hasičů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here