V Nerudově ulici hořelo auto. Na místě zasahovali strážníci, hasiči i policisté

0
1249
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 26. prosince krátce po deváté ráno zjistili strážníci při hlídkové činnosti v Nerudově ulici ohořelý vrak vozidla, z něhož ještě vycházel dým. Na místo byla proto přivolána jednotka hasičů, která provedla dohašení a ohledání vozidla. Vzápětí převzala případ do své kompetence Policie ČR.

Cizí muž na soukromém pozemku v Koželužské ulici

V 11.25 hodin se na strážníky obrátil muž s tím, že se na jeho pozemku v Koželužské ulici nachází cizí muž. Hlídka zjistila, že jde o muže s trvalým pobytem v Chrudimi. Ten hlídce uvedl, že si spletl cestu, a v okamžiku, kdy si to uvědomil, se za ním zavřela brána s elektrickým pohonem. Muž se po pozemku oznamovatele nepohyboval, po celou dobu stál u zavřené brány. Provedenou kontrolou tedy nebylo zjištěno žádné odcizení či poškození majetku. Po projednání věci muž z místa odešel.

Auto bránilo v Koželužské ulici ve vyjetí z pozemku

Do Koželužské ulice se strážníci vrátili o necelé dvě hodiny později, tentokrát šlo o parkování vozidla před vjezdem na soukromý pozemek. Po příjezdu na místo se zde však uvedené vozidlo již nenacházelo.

Strážníci vykázali od restaurace silně zapáchajícího bezdomovce

V 16.25 hodin volala obsluha jedné z restaurací ve Štěpánkově ulici s tím, že se na chodbě před vstupem do restaurace nachází bezdomovec, který silně zapáchá. Uvedený bezdomovec byl o chvíli později hlídkou z místa vykázán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here