Manželská hádka rušila noční klid v sídlišti Na Větrníku

0
704
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 28. prosince minutu po půl dvanácté dopoledne oznámila prostřednictvím linky 156 žena, že v parčíku u okružní křižovatky na Bídě zaregistrovala ležícího bezdomovce. Tento místní muž po příjezdu hlídky orientován místem i časem vstal a odešel pryč.

Nesprávně parkující automobil ve Svěchyňově ulici

O chvíli později byli strážníci přivoláni do Svěchyňovy ulice, kde nesprávně parkoval automobil. Strážníci provedenou lustrací zjistili jeho majitele, jehož se však následně nepodařilo kontaktovat, proto hlídka za stěrač vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Pes odchycený v Trpišově skončil v kotci městského úřadu

Po poledni kontaktoval strážníky obyvatel obce Trpišov s tím, že tam právě odchytl volně pobíhajícího psa. Strážníci po příjezdu převzali od oznamovatele křížence středního vzrůstu bez evidenční známky a dopravili jej do areálu Městského úřadu ve Slatiňanech, kde psa umístili do připraveného kotce. Poté hlídka o události vyrozuměla příslušného pracovníka úřadu.

Obyvatelé sídliště Na Větrníku uhasili hořící kontejner

Ve 14.49 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku,kde z jednoho z kontejnerů na odpad vycházel hustý černý dým. Hlídka po příjezdu shledala, že hořící papír uvnitř nádoby uhasili zdejší obyvatelé. Díky jejich včasnému zásahu nedošlo k žádné škodě na majetku.

Manželská hádka rušila noční klid v sídlišti Na Větrníku

Po druhé v noci obdrželi strážníci stížnost od muže, který poukázal na rušení nočního klidu v jednom z domů v sídlišti Na Větrníku, kde v tuto dobu z konkrétního bytu vycházel hlasitý křik. Obyvatelka tohoto bytu strážníkům po příjezdu sdělila, že mezi ní a manželem došlo ke slovní rozepři. Žena dále uvedla, že jejich neshody nechce jakkoli řešit a postačí, když její manžel byt opustí. Hlídka poté ženu i muže poučila o možném postupu v případě dalších vzájemných problémů a muž z bytu následně sám odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here