Záchranka odvezla seniora s poraněnou hlavou do Chrudimské nemocnice

0
457
Foto: Roman Zahrádka

V sobotu 29. prosince krátce před devátou ráno informoval občan strážníky o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž stál na vodorovném dopravním značení žluté barvy pod schody na Stromovce. Strážníci nejprve prověřili Topolskou a Maleckou ulici, až uvedené vozidlo zaregistrovali u jednoho z domů v sídlišti Na Šancích a za jeho stěrač umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Dvě parkovačky po upozornění občana v Malecké ulici

V 9.29 hodin byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde parkovaly automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka zde zaregistrovala dvě stojící vozidla, na která umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Bezdomovec křičel u Komerční banky na kolemjdoucí

V 10.09 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se u budovy Komerční banky v Široké ulici zdržuje zřejmě podnapilý muž a křičí na kolemjdoucí lidi. Po příjezdu strážníků byl tento místní bezdomovec hlídkou poučen a odešel pryč.

Záchranka odvezla seniora s poraněnou hlavou

Ráno před půl čtvrtou obdržel operátor městské policie tísňový signál od seniora z Hradební ulice. Hlídka při příchodu do jeho bytu zastihla muže ležícího po pádu na podlaze s poraněnou hlavou, proto přivolala záchranku, jež následně seniora převezla k vyšetření do Chrudimské nemocnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here