Muže překvapily podivné zvuky z cypřiše vysazeného na Palackého třídě

0
592
Foto: Pixabay.com

V pondělí 14. ledna ve 13.23 hodin byli strážníci přivoláni do Průmyslové ulice, kde dva automobily parkovaly přímo před vraty garáže. Po příjezdu hlídky se k vozidlům dostavili jejich řidiči, kteří po vyřešení dopravního přestupku s automobily odjeli.

Podivné zvuky z vysazeného cypřiše na Palackého třídě

Přibližně o dvacet minut později upozornil strážníky občan na to, že během chůze po Palackého třídě, když procházel okolo vysazeného cypřiše, zaslechl z keře podivné zvuky. Na základě toho pojal obavu, že by se cypřiš mohl zlomit a při pádu někoho zranit. Hlídka oznámení prověřila, avšak prasklé větve, či jiná poškození na keři nezjistila.

Dopravní přestupek poblíž úřadu v Pardubické ulici

Po 16. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Pardubické ulice, kde u budovy městského úřadu nesprávně parkovaly automobily. Hlídka na místě shledala jedno takto zaparkované vozidlo, s jehož řidičem vyřešila přestupek na místě.

Hrající si děti rušily Na Větrníku obyvatele paneláku

Ve 21.11 hodin obdrželi strážníci oznámení o hluku a dupání, jež vycházelo z konkrétního bytu panelového domu v sídlišti Na Větrníku a rušilo obyvatele. Po příjezdu strážníků byl však v bytovce klid. Hlídka přesto kontaktovala obyvatele zmíněného bytu, kteří uvedli, že jejich děti doma pouze pobíhaly a hrály si. Hlídka tedy občany řádně poučila a poté odjela, neboť přestupkové jednání v tomto případu neshledala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here