Strážníci museli rozdat po stížnosti pět parkovaček a dvě pokuty v Široké ulici u Muzea

0
390
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 21. ledna v 8.15 hodin byli strážníci přivoláni k supermarketu v ulici SNP, kde za budovou parkoval nesprávně nákladní automobil. Hlídka oznámení prověřila a následně za stěrač tohoto kamionu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Muž ležící u supermarketu na lavičce. Musel se posadit

Před polednem upozornila strážníky žena na to, že poblíž hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové zaregistrovala na lavičce ležícího muže. Strážníci v něm zjistili obyvatele Hrochova Týnce, jenž byl zdravotně v pořádku a uvedl, že se vyhříval na slunci. Hlídka muže poučila a ten se posadil. Strážníci poté odjeli.

Pět parkovaček a dvě pokuty v Široké ulici u Muzea

Ve 13.48 hodin bylo oznámeno na linku 156 nesprávné parkování několika automobilů v Široké ulici u Muzea, které komplikovaly průjezd uvedeným místem vozidlu zásobování. Strážníci zde proto na pět stojících automobilů umístili výzvy pro nepřítomné řidiče a v případě dalších dvou vozidel vyřešila hlídka přestupky na místě s jejich přítomnými řidiči. Průjezdnost v daném úseku byla zachována.

Dvě auta ohrožovala v Malecké ulici bezpečnost provozu

Přibližně o hodinu později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Malecké ulice, kde přímo v zatáčce parkoval nákladní automobil, jenž bránil ve výhledu řidičům projíždějících vozidel a ohrožoval tak bezpečnost silničního provozu. Hlídka na místě shledala hned dva takto zaparkované automobily a za jejich stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here