Na Masarykově náměstí došlo k rozsáhlému znečištění vozovky. Povrch musel být chemicky ošetřen

0
501
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 31. ledna krátce po tři čtvrtě na devět ráno bylo strážníkům oznámeno nesprávné parkování několika automobilů v Lázeňské ulici na zeleni. Hlídka zde zaznamenala celkem sedm takto stojících vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Uhynulá kočka v Opletalově ulici skončila na veterině

V 9.10 hodin byli strážníci přivoláni do Opletalovy ulice, kde žena zaregistrovala uhynulou kočku. Hlídka proto zvíře vyzvedla a následně je dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Znečištění vozovky blátem na Masarykově náměstí

V 10.05 hodin hlídka strážníků zaregistrovala na Masarykově náměstí, že zde došlo k znečistění vozovky blátem. Během šetření události se ke strážníkům dostavil muž, jenž uvedl, že je řidičem nákladního automobilu, z něhož během přepravy nákladu ulicemi města došlo k vysypání převáženého vytěženého bahna na silnici. Krátce nato dotyčný se svým kolegou znečistění z vozovky odstranili. Poté byla na místo přivolána příslušná firma, jejíž pracovníci následně kluzký povrch vozovky chemicky ošetřili.

Muž donesl strážníkům nalezenou peněženku s doklady

Ve čtvrt na dvanáct dopoledne se do služebny městské policie dostavil občan, jenž nalezl pánskou peněženku s doklady. Strážníci věci od muže převzali a následně je odevzdali do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Strážníci museli v noci vykázat z nemocnice bezdomovce

Před jednou v noci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Chrudimské nemocnice, protože uvnitř bezdůvodně posedával bezdomovec. Hlídka tedy po příjezdu tohoto muže z budovy vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here