Strážníci vykázali ze zamrzlého náhonu V Průhonech skupinku mládeže. Hrozilo prolomení ledu

0
156
Foto: Pixabay.com

V pátek 1. února ve 21.17 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u panelového domu ve Škroupově ulici parkují automobily v místě, kam mají vjezd dopravní značkou zakázán. Hlídka našla na místě čtyři stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ucpaný kontejner na odpad ve Filištínské ulici

V sobotu 2. února před půl devátou ráno upozornil strážníky anonymní oznamovatel, že kontejner na odpad umístěný ve Filištínské ulici je zcela přeplněn. Hlídka oznámení prověřila a následně z hrdla této nádoby uvolnila uvízlou papírovou krabici. Poté bylo opět možné do kontejneru vkládat odpad.

Dvě parkovačky ve vnitrobloku domu ve Fibichově ulici

Po desáté dopoledne byli strážníci přivoláni do vnitrobloku ve Fibichově ulici, kde některé automobily parkovaly v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy a bránily tak majitelům tamních garáží v parkování uvnitř. Hlídka proto za stěrače dvou nesprávně parkujících vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Strážníci museli vykázat z České spořitelny bezdomovce

Přibližně o čtyřicet minut později bylo oznámeno na linku 156, že se v budově peněžního ústavu na Palackého třídě v prostoru u bankomatu nachází bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto bezdomovce odsud vykázala.

Klient zařízení pro seniory spadl z invalidního vozíku

Ve 13.42 hodin požádala o pomoc strážníků pracovnice zařízení pro seniory v ulici Strojařů, kde bylo třeba jednoho z klientů přemístit z invalidního vozíku na lůžko. Strážníci požadovanou pomoc poskytli a poté odjeli.

Podezřelý muž si Havlíčkově ulici dával nůž do rukávu

Minutu po patnácté hodině upozornil strážníky občan na to, že v Havlíčkově ulici zaregistroval podezřelého muže bez domova, jenž do svého rukávu ukládal dlouhý nůž. Hlídka tedy muže následně kontaktovala. Jeho nůž byl v této době uložen společně s dalšími věcmi v igelitové tašce, jenž měl při sobě. Protože tento místní člověk nikoho neohrožoval a nebyl ani osobou hledanou policií, strážníci po tomto zjištění odjeli.

Strážníci vykázali mládežníky z náhonu V Průhonech

V 18.32 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice V Průhonech, kde se na zamrzlé hladině slepého ramene řeky pohybovala mládež, přestože hrozilo nebezpečí prolomení ledu. Hlídka po příjezdu přítomnou skupinku mládeže vykázala a ta následně odešla pryč.

Mladá zlodějka se přiznala ke krádeži v supermarketu

Krátce po 19. hodině oznámila na linku 156 pracovnice ostrahy supermarketu v ulici SNP, že v prodejně došlo ke krádeži zboží. Strážníci v přítomné podezřelé osobě zjistili místní mladou ženu, jež se ke svému úmyslnému protiprávnímu jednání doznala. Hlídka s ní vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené drogistické zboží bylo poté v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Spící muž ve vestibulu Chrudimské nemocnice

Po šesté ráno kontaktoval strážníky personál Chrudimské nemocnice s tím, že na sedačce ve vestibulu spí muž. Hlídka tohoto člověka kontaktovala a ten sdělil, že absolvoval lékařské ošetření a protože venku pršelo, čekal ve vestibulu budovy na domluvený odvoz automobilem domů do Skutče. Po tomto zjištění strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here