Městské kino zahraje pro seniory novou pohádku Čertí brko

0
558

Městské kino Chrudim bude ve čtvrtek 14. února opět promítat pro seniory. Od 10 hodin jim nabídne českou pohádku Čertí brko, v níž hrají třeba Ondřej Vetchý, Jan Budař či Jana Plodková. Lístek, který lze pořídit online na stránkách kina, stojí 60 korun a už je téměř vyprodáno!

Co dokážou vychytralci, lenoši a podvodníci

Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků, možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě evidovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat…

Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného Bonifáce. Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se spustí řetěz událostí a Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Totalfilm.cz
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here