Velký masopustní karneval mezi loutkami v Mydlářovském domě

0
769
Foto: Pixabay.com

Na „dvojitý“ karneval se můžete vydat v Chrudimi v pátek 15. února. Podvečer bude v Mydlářovském domě určen dětem, ve 20 hodin pak tamtéž začne večírek pro dospělé nazvaný Chill Con Carneval. Velkou veselici pořádá Muzeum loutkářských kultur.

Stačí jedna maska, a čtyřčlenná rodina má vstup zdarma

Dětský karneval mezi loutkami začne v 16 a potrvá do 19 hodin. Mohou přijít v maskách, stát se pohádkovou postavou a cestou po muzeu se dozvědět něco z historie karnevalů. Těšit se mohou na zábavné úkoly, malování na obličej, fotokoutek, dílny, hudbu a tanec. Kdo přijde v masce představující některou z loutek z muzea, bude mít vstup pro celou rodinu (2 dospělí a 2 děti) zdarma. Jinak je vstupné na akci 90 Kč.

Večerní zábava ve stylu osmdesátek pro dospěláky

Od osmi do půlnoci je nachystán večírek pro dospělé Chill Con Carneval. Kromě hudební zábavy ve stylu 80. let bude v muzeu možné plnit různé bizarní zábavné úkoly nebo se nechat zvěčnit ve fotokoutku. Připraven bude i tematický zážitkový workshop. Ve 22 hodin proběhne soutěž o nejlepší a nejoriginálnější masku. Vstupné na večerní mejdan je s maskou 100 Kč, bez masky 150 Kč.

Napsal: Miloš Pelikán

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here