Kdo polil vrata ve Václavské ulici zapáchající tekutinou?

0
696
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 14. února v 16.07 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že parkuje na parkovišti u letního kina už měsíc vozidlo značky Peugeot a dlouhodobě tak zabírá parkovací místo. Provedenou kontrolou nebylo však na místě žádné takové vozidlo nalezeno.

Kdo polil vrata ve Václavské ulici zapáchající tekutinou?

Ve 20.03 hodin přijali strážníci oznámení, že u jednoho z domů ve Václavské ulici neznámá osoba polila vrata silně zapáchající kapalinou. Hlídka na místě jednala s oznamovatelem, který znečištěná vrata omyl vodou. K události uvedl, že neví, kdo mohl vrata znečistit. Celou věc již dále nechtěl řešit.

Zákazník odmítal v sídlišti Na Větrníku zaplatit taxikáři

Krátce před půl desátou večer se na strážníky obrátil řidič taxislužby s tím, že odvezl zákazníka do sídliště Na Větrníku, ten ale prý nechce jízdu uhradit. Před příjezdem hlídky na místo se však spolu oba muži domluvili a zákazník požadovanou částku zaplatil.

Parkovačka po upozornění za stání v zákazu zastavení

Následně se hlídka přesunula na Palackého třídu, odkud bylo nahlášeno parkování vozidla v místě označeném dopravní značkou zákaz zastavení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here