V restauraci na Palackého třídě usnul host a nešlo ho vůbec vzbudit. Přijela k němu sanita

0
372
Foto: Pixabay.com

V sobotu 16. února v 8.20 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici Obce Ležáků, kde došlo ke krádeži zboží. V přítomném podezřelém muži byl zjištěn muž bez domova z Chroustovic, jenž se pokusil z prodejny odcizit láhev alkoholu. Protože se dotyčný ke svému úmyslnému jednání doznal, vyřešila s ním hlídka přestupek uložením pokuty.

Ve vyjetí z garáže na Palackého třídě bránilo jiné auto

Po půl sedmé večer kontaktoval strážníky majitel garáže na Palackého třídě, neboť mu ve vyjetí s vozidlem bránil cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Hlídka provedenou lustrací zjistila jeho majitele, jenž se po chvíli dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku s autem odjel.

V restauraci usnul host a nešlo ho vůbec vzbudit

Ve 23.15 hodin oznámil na linku 156 zaměstnanec restaurace na Palackého třídě, že v jejich podniku usnul host. Protože ležící muž nereagoval na žádné podněty přítomných strážníků, byla na místo přivolána záchranka. Po probuzení tohoto zjevně podnapilého muže vyšetřil přítomný lékař, jenž neshledal nutným jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích a doporučil jeho předání do domácí péče.

Nastartované auto budilo ve Filištínské ulici občany

Před pátou ráno obdrželi strážníci stížnost na zaparkovaný automobil ve Filištínské ulici, jenž měl delší dobu nastartovaný motor a zapnuté světlomety, čímž rušil okolní obyvatele. Strážníci proto kontaktovali řidiče, jenž uvedl, že s kamarády bydlí v místním hotelu. Protože se jeho spolubydlící vrátili před ním a on neměl klíče, nemohl se s nimi telefonicky zkontaktovat a čekal tedy ve vozidle na příchod personálu hotelu. Poté, co byl muž hlídkou poučen, motor i světla vypnul.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here