Ve Sladkovského ulici ležel na zemi muž s odřeninami na hlavě. Odvezla ho záchranka

0
439
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 15. února krátce před osmou ráno bylo strážníkům oznámeno, že na jednom z automobilů zaparkovaných v ulici V Tejnecku je na straně u řidiče rozbité boční okénko. Hlídka oznámení prověřila a následně kontaktovala majitelku auta. Ta uvedla, že ve věci nežádá žádné šetření, neboť je dotyčné vozidlo připraveno k ekologické likvidaci a v souvislosti s touto událostí jí tedy žádná škoda na majetku nevznikla.

Sedm parkovaček po upozornění v Pobřežní ulici

V 10.39 hodin byli strážníci přivoláni do Pobřežní ulice, kde parkující automobily komplikovaly průjezd ostatním vozidlům. Hlídka zde následně na sedm stojících automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Podnapilý muž s odřeninami na hlavě ve Sladkovského ulici

Po 14. hodině požádala o spolupráci operátorka zdravotní záchranné služby, protože bylo třeba prověřit oznámení o neznámém muži, ležícím na zemi ve Sladkovského ulici. Strážníci dotyčného shledali v podnapilém stavu a s odřeninami na hlavě, které byly pravděpodobně způsobeny jeho pádem na dlažbu. Hlídka proto přivolala záchranku, jež muže převzala do své péče.

Stížnost na nesprávné parkování aut u supermarketu

Před 15. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde měli zákazníci supermarketu nesprávně parkovat své automobily na příjezdové komunikaci. Hlídka oznámení prověřila, avšak protiprávní jednání zde nezaregistrovala.

Nález mobilního telefonu s platebními kartami a doklady

V 15.42 hodin volala na linku 156 pracovnice supermarketu v ulici SNP s tím, že byl v prodejně nalezen mobilní telefon s platebními kartami a občanským průkazem. Než však do supermarketu strážníci vyjeli, dostavila se do služebny majitelka těchto věcí a ohlásila jejich ztrátu. Hlídka tedy ženu odkázala do příslušné prodejny, kde poté svoje věci v pořádku převzala.

Zablokovaný výjezd z garáže v ulici Čs. partyzánů

V 18.59 hodin kontaktoval strážníky obyvatel ulice Čs. partyzánů s tím, že mu nesprávně zaparkovaný automobil znemožnil vyjetí vozidlem ze dvora. Po chvíli se k takto zaparkovanému vozidlu dostavila jeho majitelka a po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou svůj automobil přeparkovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here