Bývalý partner ženy napadal v ulici K Ploché dráze jejího současného přítele

0
555
Foto: Pixabay.com

V neděli 17. února pět minut před polednem oznámil telefonicky výpravčí z nádraží Česjých drah v ulici Čs. armády, že nalezl peněženku s doklady. Hlídka tedy nález převzala a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Ze střechy jedoucího automobilu spadl fotoaparát

Ve 13.10 hodin se do služebny městské policie dostavila žena a předala strážníkům fotoaparát, jenž v Novoměstské ulici spadl na zem ze střechy jedoucího automobilu. Hlídka i tento přístroj odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

V supermarketu v ulici SNP byla nalezena peněženka

Krátce po 16. hodině byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde byla nalezena peněženka s finanční hotovostí. Hlídka nález převzala a dopravila do služebny městské policie, kde byl později vydán matce majitelky, když přišla ztrátu peněženky ohlásit.

Bývalý přítel ženy napadal jejího současného přítele

V 19.24 hodin oznámila na linku 156 obyvatelka ulice K Ploché dráze, že před jejím domem postává bývalý přítel a slovně napadá jejího současného přítele. Po příjezdu strážníků se dotyčný před domem oznamovatelky již nenacházel. Hlídka proto ženu řádně poučila a poté odjela.

V bytovce v sídlišti U Stadionu nocoval bezdomovec

Ráno o půl druhé vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště U Stadionu, kde ve vestibulu domu ležel bezdomovec. Hlídka tohoto muže bez domova odsud vykázala.

Parkovačka po upozornění občana v sídlišti Na Větrníku

V 05.13 hodin bylo oznámeno, že před domem v sídlišti Na Větrníku řidič nesprávně zaparkovaného automobilu porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka oznámení prověřila a následně za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here