Kabaretní komedie „Nové TV“ na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha

0
657
Foto: Pixabay.com

V neděli 24. února večer by se hlavně ti, co denně celé hodiny sledují televizi, měli vydat z pohodlí domova do chrudimského divadla. Od 19 hodin se v něm odehraje kabaretní komedie „Nové TV“, ušitá na míru lidem, kteří už si na obrazovce vypěstovali závislost. Vstupenky za 135 korun lze pořídit přímo v divadle nebo online na http://divadlochrudim.cz/hlavni-scena.

Koukáte se rádi? Tak možná přestanete…

Koukáte rádi na televizi? Koukáte na televizi? Nedokážete se za všech okolností vyhnout koukání na televizi? Šedesátiminutová show „Nové TV“ je tady právě pro vás! Předvedou ji od 19 hodin herci, hudebníci, zpěváci a tanečníci Kočovného divadla Ad Hoc.

Soubor mladých kumštýřů bez divadelní domovské střechy nad hlavou láká na „Nové TV“ trefnou nadsázkou: „Jde o atmosférickým tlakem doby lisované kabaretoidní představení o jedné nízkonákladové televizní stanici a o věku informací, kde aritmetický průměr nul a jedniček je hodnota od nuly do jedné, nebo jakékoli jiné číslo. Pozor, představení může obsahovat zbytky skořápek lidských příběhů a stopy současnosti.“

Napsal: Miloš Pelikán

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here