Před Českou spořitelnou ležel na zemi silně opilý muž. Jeho bicykl se válel opodál

0
389
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 18. února v 7.55 hodin bylo strážníkům oznámeno, že u jednoho z domů v Malecké ulici parkuje automobil takovým způsobem, že brání majiteli garáže ve vyjetí s vozidlem. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitelku tohoto auta, kterou následně kontaktovala. Po chvíli se žena dostavila na místo a po vyřešení dopravního přestupku svůj automobil přeparkovala.

Strážníci začnou kontrolovat parkování na zeleni v sídlišti

Přesně ve tři čtvrtě na deset dopoledne informoval občan strážníky o nesprávném parkování automobilů u jednoho z domů v sídlišti Na Větrníku, kde řidiči převážně ve večerních hodinách parkují vozidla na zeleni. Hlídka oznámení prověřila a v uvedenou dobu zde zaznamenala jeden stojící automobil, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče. V okolí zmíněného domu bude nyní městská policie i nadále provádět příležitostné kontroly.

Stížnost na znemožnění průjezdu ve Fibichově ulici

Minutu po půl dvanácté dopoledne byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde parkoval automobil přímo před vjezdem do dvora, čímž znemožnil projetí místním obyvatelům. Hlídka však po příjezdu takto zaparkované vozidlo nezaregistrovala, neboť mezitím odjelo.

Volně pobíhající psík na chrudimském silničním obchvatu

O několik minut později kontaktoval strážníky občan s tím, že na silničním obchvatu města zaregistroval volně pobíhajícího se psíka s evidenční známkou na obojku. Hlídka oznámení prověřila, avšak zvíře na uvedeném místě, ani v jeho okolí nezaregistrovala.

Policie požádala o pomoc při prověrce podezřelých osob

Ve 13.08 hodin požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť bylo třeba prověřit pohyb podezřelých osob v konkrétní části města. Hlídka uvedenou lokalitu prověřila a poté o zjištěných skutečnostech informovala Policii ČR.

Parkovačka za stání na zeleni ve Václavské ulici

Přibližně o půl hodiny později bylo oznámeno na linku 156, že za konkrétním domem ve Václavské ulici parkuje automobil na zeleni. Hlídka proto následně za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Silně opilý muž ležel na zemi před Českou spořitelnou

Po 20. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde občan zaregistroval před budovou České spořitelny na zemi ležícího muže, zřejmě bezdomovce. Protože hlídka po příjezdu shledala, že zmíněný muž je v silně podnapilém stavu, přivolala záchranku, která dotyčného převzala do své péče. Jízdní kolo, které měl tento muž při sobě, převzali strážníci do úschovy.

Čtyři rozdané parkovačky po upozornění občana

Krátce po páté ráno obdrželi strážníci informaci, že přímo v křižovatce Malecké a Družstevní ulice parkují automobily. Oznamovatel dále uvedl, že rovněž i v sídlišti Na Rozhledně nesprávně stojí osobní vozidlo v prostoru zdejší autobusové zastávky. Hlídka poté uvedená místa prověřila a celkem na čtyři automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here