Chrudimský koncert Vojtěcha Dyka slibuje velkolepou show

0
723

V chrudimské sportovní hale na Tyršově náměstí vystoupí v úterý 26. února Vojtěch Dyk a jeho B-Side Band. Koncert začne ve 20 hodin. Nejlevnější lístky na stání stojí 790 korun, nejdražší jsou lístky u pódia za 1190 korun. Sehnat je lze online na odkazu https://www.ticketportal.cz nebo v prodejních místech sítě Ticketportal.

Vystoupení, které pobaví lidi všech věkových skupin

Spojení Vojty Dyka, lídra bandu Josefa Buchty a osmnácti vynikajících instrumentalistů sklízí už několik let po republice velký úspěch. V roce 2017 navštívil Dyk s B-Side Bandem více než 50 měst. Jejich koncerty jsou živé, barevné a do posledního slova a pohybu propracované. Jde o vystoupení, která baví diváky všech věkových skupin, muže i ženy. Loni pojali své koncertování komorněji a jejich barová show byla k vidění třeba na festivalech Colour Of Ostrava, Sázava Festu nebo Mezi Ploty a klubové koncerty byly pouze čtyři.

Letos se velkolepá podívaná vrací, a to i do Pardubického kraje.

Jednou to zkusíte, a nechcete jinak

„Ono to spojení se u mě celkem nabízelo. Vyrůstal jsem v rodině, kde jazz a swing byly něco jako chléb s máslem a navíc mé megalomanské srdéčko si rádo plní velké sny. A co je většího než bigband? Už jen symfonický orchestr a s tím už já zpíval. Ale hlavně: jednou to zkusíte, a nechcete jinak. Takový energetický tlak, který vás žene, když stojíte před tolika muzikanty, to jen tak nezažijete,“ říká o spojení s B-Side Bandem třiatřicetiletý herec a hudebník.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: B-Side Band official
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here