Patnáct parkovaček za stání na trávě a na chodníku ve Fibichově ulici

0
732
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 26. února v 7.51 hodin obdrželi strážníci oznámení o automobilech parkujících na zeleni za panelovým domem v Havlíčkově ulici. Strážníci zde proto na čtyři vozidla umístili výzvy pro nepřítomné řidiče. V případě pátého automobilu vyřešila hlídka přestupek na místě s řidičem.

Podezřelý pouliční prodej na Palackého třídě

Přesně v jedenáct dopoledne byli strážníci přivoláni k supermarketu na Palackého třídě, kde před vchodem do prodejny nabízel neznámý muž k prodeji zboží. Hlídka po příjezdu tohoto muže kontaktovala a ten sdělil, že kolemjdoucím lidem nabízel ke koupi drobné předměty. Výtěžek z prodeje následně poputuje do oficiální sbírky, určené na podporu týraných zvířat. Své tvrzení poté doložil příslušným písemným povolením, vydaným Krajským úřadem. Protiprávní jednání v tomto případě strážníci tedy neshledali.

V Poděbradově ulici se válel po zemi podnapilý muž

V 16.22 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jedné z prodejen v Poděbradově ulici leží na zemi zřejmě podnapilý muž. Hlídka na místě zastihla sedícího místního muže bez domova, jenž uvedl, že zde pouze chvíli odpočíval. Poté vstal a odešel pryč.

Parkovačka za stání na zeleni v ulici Na Kopanici

Ve 20.01 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Na Kopanici, kde na jejím dolním konci zaregistroval občan automobil parkující na zeleni. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Patnáct parkovaček za nesprávné stání ve Fibichově ulici

Ve 21.26 hodin informoval občan strážníky o nesprávném parkování u panelového domu ve Fibichově ulici, kde stálo několik automobilů na trávě a jedno nákladní vozidlo parkovalo na chodníku. Hlídka na celkem patnáct automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Anonym si stěžoval na hluk po skončení koncertu

Před druhou hodinou v noci oznámil prostřednictvím linky 156 anonymní oznamovatel, že osoby ubytované v ubytovacím zařízení na Tyršově náměstí ruší nadměrný hluk. Po příjezdu strážníků byl však na místě naprostý klid, přesto hlídka kontaktovala příslušného pracovníka tohoto zařízení, jenž uvedl, že zde po skončení koncertu probíhalo nakládání materiálu a vybavení. Muž dále sdělil, že všichni zde ubytovaní lidé, zřejmě až na osobu oznamovatele, byli na tuto skutečnost v předstihu a řádně upozorněni a počítali s touto komplikací. Po tomto sdělení strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here