Před zraky strážníků se v kolonii Na Vyhlídce strhla rvačka mezi zahrádkáři. Bude mít dohru u komise

0
453
Foto: Pixabay.com

V pondělí 25. února po deváté ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde na společné chodbě jednoho z panelových domů spal v prostoru za výtahem bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže orientovaného místem i časem z budovy vykázala.

Pět parkovaček po upozornění v Pobřežní ulici

Ve 13.49 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Pobřežní ulici parkuje několik automobilů, přestože zde platí zákaz stání. Hlídka v ulici napočítala celkem pět stojících vozidel, za jejichž stěrače následně umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Hlídka hledala špatně stojící auto v ulici Čs. partyzánů

Krátce po 14. hodině obdrželï strážníci informaci o nesprávně zaparkovaném automobilu v ulici Čs. partyzánů, který měl stát na nábřeží, kde je stání dopravní značkou zakázáno. Hlídka oznámení prověřila, avšak uvedené vozidlo zde nezaregistrovala.

Obyvatele znepokojilo kácení stromů v ulici Na Kopanici

Ve 14.42 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Na Kopanici, kde právě probíhalo kácení stromů a oznamovatel pojal obavu, zda je tato činnost řádně povolena. Hlídka na místě jednala s přítomným vedoucím pracovníkem, jenž strážníkům předložil platné povolení ke kácení stromů. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Na Sádkách parkovala auta mimo vyznačená místa

Po 15. hodině kontaktoval strážníky občan s tím, že v pěší zóně v ulici Na Sádkách parkují automobily mimo vyznačená parkovací místa. Hlídka zde zaregistrovala dvě takto stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Rvačka mezi zahrádkáři v kolonii Na Vyhlídce

O pět minut později požádal o příjezd strážníků do zahradní kolonie Na Vyhlídce místní zahrádkář, jehož měl slovně a poté fyzicky napadnout jemu známý muž. Během jednání hlídky s oznamovatelem a s jeho manželkou se na místo dostavil i zmíněný muž s přítelkyní, jenž oznamovatele nejprve obvinil z krádeže vody v kolonii a poté na něj zaútočil fyzicky. Hlídka událost zadokumentovala a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi městského úřadu.

Občan Nasavrk našel peněženku ženy z Chrudimi

V 16.45 hodin oznámil strážníkům obyvatel Nasavrk nález peněženky s doklady, patřící ženě z Chrudimi, kterou nalezl během jízdy autobusem. Dotyčný poté strážníkům poskytl své telefonní číslo s tím, aby jej hlídka předala majitelce věcí a mohli se tak spolu domluvit na předání nálezu, který prozatím nechá u sebe v úschově. Strážníci kontaktovali otce majitelky peněženky a telefonní číslo nálezce mu předali.

Muž vrávorající na Širokých schodech byl z Děčína

Asi v 17.30 hodin bylo prostřednictvím linky 156 oznámeno, že po Širokých schodech právě stoupá vrávorající muž. Hlídka tohoto muže z Děčína zastihla na Resselově náměstí, odkud poté v mírně podnapilém stavu, avšak orientován místem i časem, sám odešel.

Dva automobily stojící na zeleni v ulici Na Ostrově

Přibližně o čtvrt hodiny později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Na Ostrově, kde občan zaregistroval automobily parkující na zeleni. Hlídka po příjezdu na dvě takto stojící vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here