Traumatologii Chrudimské nemocnice svévolně opustil muž zraněný při dopravní nehodě

0
413
Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 28. února ve 12.50 hodin požádala strážníky o spolupráci pracovnice oddělení traumatologie Chrudimské nemocnice, a to kvůli pacientovi, který svévolně opustil prostory nemocnice. Podle jejího sdělení se mělo jednat o muže, který sem byl převezen po dopravní nehodě. V případě nalezení žádala o jeho převoz zpět do nemocnice. Strážníci provedli kontrolu přilehlých ulic a následně i širšího okolí, muž odpovídající popisu ale nenašli.

V Husově ulici parkovala auta na veřejné zeleni

Ve 14.55 hodin oznámil muž na linku 156, že v Husově ulici u domu čp. 786 parkují vozidla na veřejné zeleni. Strážníci zde nalezli celkem tři vozidla, se dvěma řidiči byl přestupek vyřešen na místě, na jedno vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Pokuta za blokování vjezdu do garáže v Malecké ulici

K dalšímu případu špatného parkování vyjížděli strážníci po půl čtvrté odpoledne do Malecké ulice, kde mělo parkující vozidlo blokovat vjezd do garáže. K vozidlu se vzápětí dostavil řidič, se kterým byl přestupek vyřešen uložením pokuty.

Dvojice hlučných mladíků u nákupního střediska Kateřina

V 18.48 hodin prověřovali strážníci oznámení, že jsou u budovy nákupního střediska Kateřina dva mladíci, kteří mají být údajně hluční. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, avšak žádní mladíci se zde nenacházeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here