Strážníci museli před půlnocí řešit U Stadionu neshody otce s dcerou a jejím přítelem

0
804
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 2. března pět minut před desátou dopoledne zaregistrovali strážníci během hlídkové činnosti na vozovce olejový pás, vedoucí od budovy Komerční banky v Široké ulici k okružní křižovatce v Pardubické ulici. O této skutečnosti hlídka vyrozuměla operačního důstojníka hasičů, jenž na místo vyslal posádku, aby olej zasypala sorbentem.

Devět parkovaček a jedna pokuta na Tyršově náměstí

V 10.09 hodin obdrželi strážníci anonymní telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech, jež na Tyršově náměstí komplikují průjezd ostatním vozidlům. Hlídka oznámení prověřila a následně na devět takto zaparkovaných vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče. S přítomným řidičem desátého automobilu byl přestupek vyřešen na místě.

Před budovou firmy v Markovicích ležela mrtvá kočka

Po 16. hodině byli strážníci přivoláni do Markovic, kde před budovou místní firmy zaregistrovala žena na vozovce uhynulou kočku. Hlídka po příjezdu zvíře vyzvedla a dopravila je do veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

Zloděj zadržený v supermarketu na Palackého třídě

Přibližně o pět minut později bylo oznámeno na linku 156, že v supermarketu na Palackého třídě došlo ke krádeži zboží. Strážníci v prodejně zastihli podezřelého muže z Děčína, jenž se následně ke svému úmyslnému jednání doznal. Hlídka s ním tedy vyřešila přestupek uložením pokutovy.

Neshody otce s dcerou a jejím přítelem U Stadionu

Ve 23.58 hodin požádal o příjezd strážníků obyvatel sídliště U Stadionu, protože jeho dcera s přítelem nemají v jeho bytu hlášený trvalý pobyt, a jelikož se chovali hlučně a nevhodně, žádal, aby jeho byt opustili. Hlídka v bytě zastihla spolu s oznamovatelem pouze přítele jeho dcery, která odešla pryč ještě před příjezdem strážníků. Muž se choval klidně, v přítomnosti hlídky dobrovolně opustil byt oznamovatele a odešel neznámo kam.

Údajná rvačka mezi Ukrajinci před barem v Široké ulici

Ráno před půl pátou kontaktoval strážníky občan s tím, že před nočním podnikem v Široké ulici došlo ke rvačce mezi ukrajinskými občany. Strážníci oznámení prověřili na místě, avšak protiprávní jednání před barem nezaregistrovali. Stejně tak příslušná kamera městského kamerového systému, jež snímá i okolí tohoto podniku, nezaznamenala nic, co by nasvědčovalo probíhajícímu fyzickému napadání mezi přítomnými lidmi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here