Na dětském hřišti ve Sladkovského ulici byly nalezeny odhozené injekční stříkačky

1
295
Foto: Pixabay.com

V pondělí 4. března ve čtvrt na dvanáct dopoledne kontaktoval strážníky občan s tím, že na vyhrazených parkovacích místech na Resselově náměstí parkují automobily bez příslušných parkovacích karet. Hlídka oznámení prověřila a poté na jedno takové vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Zmatená žena před pasáží domu na Resselově náměstí

Ve 13.20 hodin byli strážníci informováni o starší zmatené ženě pohybující se před pasáží na Resselově náměstí. Hlídka ženu kontaktovala a poté na základě místní znalosti informovala její dceru, jež právě svoji matku v ulicích města hledala. Ta následně převzala svoji matku v pořádku do své péče.

Nález občanského průkazu v ulici Čs. armády

Po 14. hodině volal na linku 156 občan s tím, že na autobusovém nádraží v ulici Čs. armády nalezl cizí občanský průkaz. Hlídka nález od muže převzala a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Podomní prodejci energií ve Václavské ulici

Krátce po 16. hodině vyjeli strážníci do Václavské ulice, kde oznamovatel zaregistroval podomní prodejce energií. Hlídka prověřila ulici a následně i celou lokalitu, avšak tyto osoby nikde nespatřila.

Dvě odhozené injekční stříkačky na dětském hřišti

Přibližně o čtyřicet minut později obdrželi strážníci oznámení o nálezu dvou kusů odložených injekčních stříkaček na hřišti ve Sladkovského ulici. Hlídka tyto předměty vyzvedla a následně je odevzdala k odborné likvidaci.

Další výskyt prodejců energií v sídlišti U Stadionu

V 16.54 hodin byli strážníci přivoláni k jednomu z domů v sídlišti U Stadionu, kde se měli pohybovat podomní prodejci. Hlídka oznámení prověřila, avšak tyto lidi na místě, ani v okolí nezaregistrovala.

Parkovačka za stání na travnatém pásu před domem

Před 22. hodinou bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Bohuslava Martinů parkuje automobil na travnatém pásu před tamním domem. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

1 komentář

  1. V pardubicich na dubine jsem na hristi nasla taky a vyhazovala do kose policie by ty hriste mela zacit poradne hlidat a ne si vysedavat v aute a nebo na stanici.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here