Poblíž chrudimského gymnázia byla nalezena další použitá injekční stříkačka

0
533
Foto: Pixabay.com

V úterý 5. března v 9.54 hodin požádal o příjezd strážníků na Tylovo náměstí občan, který zde zaregistroval automobil neoprávněně zaparkovaný na parkovacím místě vyhrazeném pro konkrétní vozidlo invalidy. Hlídka na místě našla rovněž automobil označený jako vozidlo invalidy. Jeho řidič poté neprodleně příslušné parkovací místo uvolnil.

Z podomního prodejce energií se vyklubal kontrolor

Krátce po poledni obdrželi strážníci informaci o tom, že v jednom z domů v sídlišti U Stadionu se nachází podomní prodejce, jenž nabízí obyvatelům dodávky energií. Strážníci v něm zjistili zaměstnance energetické společnosti, který v budově kontroloval zařízení v majetku své firmy. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Poblíž gymnázia byla nalezena použitá injekční stříkačka

Po půl třetí odpoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Olbrachtovy ulice, kde u budovy střední školy nalezla žena odloženou injekční stříkačku. Hlídka tento předmět vyzvedla a následně jej odevzdala k odborné likvidaci.

Zadržení podomního prodejce ve Sladkovského ulici

V 15.18 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v jednom z domů ve Sladkovského ulici nabízí jeho obyvatelům dodávky energií podomní prodejce. Po příjezdu strážníků se již v této budově nacházela Policie ČR a její příslušníci celou věc řešili. Vzhledem k tomu, že dotyčný se svým jednáním v domě žádného protiprávního jednání nedopustil, policisté i strážníci po tomto zjištění odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here