Muž zalomil na toaletách polikliniky klíč v zámku a nemohl se dostat ven z kabinky

0
486
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 7. března o půl desáté dopoledne požádala strážníky o spolupráci Policie ČR z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení o muži, který se zamkl v prostorách zdravotnického zařízení na Palackého třídě. Po příchodu strážníků do budovy vyšlo najevo, že zde občan při použití toalety zalomil klíč v zámku a zůstal uvězněný v kabince. Hlídce se podařilo obstarat náhradní klíče a muže z toalety vysvobodit. O výsledku byla následně vyrozuměna policie.

Volně pobíhající štěně německého ovčáka v ulici Čs. armády

V 9.39 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jedné z prodejen v ulici Čs. armády volně pobíhá štěně německého ovčáka. Hlídka oznámení prověřila, avšak zvíře zde nezaregistrovala.

Školou povinné děti lezly na lávce přes řeku přes zábradlí

Krátce po půl druhé odpoledne informovala strážníky obyvatelka sídliště U Stadionu o skupině školou povinných dětí, jež se zdržovaly na lávce přes řeku, přičemž některé z nich lezly na zábradlí a hrozilo nebezpečí jejich pádu do vody. Na místo proto vyjela hlídka, avšak skupina dětí mezitím most opustila.

Žena oznámila nález uhynulého holuba v Břetislavce

V 15.45 hodin se do služebny městské policie dostavila žena a oznámila, že v Břetislavově ulici zaregistrovala na zemi uhynulého holuba. Hlídka poté prověřila ulici, ale zvíře zde nikde nezaregistrovala.

Žena si stěžovala, že jí bývalý přítel nepředal včas dítě

O tři minuty později se na strážníky obrátila místní obyvatelka s tím, že svému příteli předala dočasně do péče jejich společnou několikaměsíční dceru s tím, že ji v určitou dobu vrátí domů. Protože se tak nestalo, požádala hlídku o pomoc. Strážníci na základě této žádosti telefonicky kontaktovali dotyčného muže, jenž uvedl, že byl s dcerou na výletu v Pardubicích, avšak při návratu domů jim ujel spoj, proto dceru předá matce později, než bylo domluveno. Oznamovatelka vzala toto sdělení na vědomí a strážníci poté odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here