Strhující příběh Freddieho Mercuryho v hlineckém multifunkčním centru

0
465

V divadelním sále Multifunkčního centra Hlinsko se v úterý 12. března odehraje divadelní a koncertní show Freddie. Začátek je v 19 hodin; o lístky v ceně 650 korun je velký zájem, v předprodeji jich zbývá už jen několik (online na stránkách www.mfc-hlinsko.cz).

Divadlo, živá kapela a tanec během jediného večera

Freddie se narodil, aby předal světu svůj geniální hlas. Stal se hvězdou, aby našel cestu zpátky na pevnou zem. Miloval všechny, aby pochopil, že tu největší lásku ztratil. A zemřel, aby se stal nesmrtelným… Strhující příběh inspirovaný životem Freddieho Mercuryho, fenomenálního zpěváka britské skupiny Queen.

Můžete se těšit na její největší hity v podání skvělé revivalové kapely Queenie. Ta vás provede životem legendy, na kterou se nedá zapomenout… Uvidíte úžasné divadlo, živou kapelu a taneční vystoupení během jediného večera.

V hereckých rolích účinkují Michael Kluch, Jiří Korn / Ernesto Čekan, Rudolf Hrušínský ml., Roman Tomeš / Roman Říčař, Simona Postlerová / Tereza Nekudová, Přemysl Pálek / Lukáš Burian, Romana Goščíková / Charlotte Doubravová, Ondřej Černý / Daniel Ondráček / Petr Šudoma.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: QueenieCZ
Zdroj. YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here