Silný vítr rozmetal plechové oplocení u probíhající stavby v chrudimském Lidlu

0
496
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 10. března v 19.39 hodin informovala žena strážníky o tom, že u sběrných surovin na Jungmannově nábřeží zaregistrovala neuzamčenou bránu do areálu. Strážníci oznámení prověřili a následně se pokusili kontaktovat majitele tohoto podniku. To se však nepodařilo, a tak brána zůstala odemčená. Vzhledem k tomu, že celý objekt je elektronicky zabezpečen, by v případě vstupu neoprávněné osoby do areálu vyslaný signál včas upozornil policisty a ti by okamžitě zakročili.

Nezajištěný automobil u lékárny ve Fibichově ulici

Přesně ve 20 hodin bylo oznámeno na linku 156, že ve Fibichově ulici u lékárny parkuje automobil konkrétní tovární značky, jenž zůstal nezajištěný a v jeho okolí se nikdo nezdržuje. Hlídka provedenou lustrací majitele vozidla zjistila a kontaktovala. Ten se v zápětí dostavil k automobilu a uzamkl jej.

Silný vítr rozmetal oplocení probíhající stavby u Lidlu

Tři minuty po půlnoci byli strážníci přivoláni k supermarketu v Poděbradově ulici, kde silný vítr rozmetal plechové oplocení probíhající stavby. Hlídka situaci prověřila na místě a poté kontaktovala stavbyvedoucího, jenž na staveniště vyslal dělníky, aby plotové díly řádně zajistili.

Anonym upozornil před šestou ráno na špatné parkování

Před šestou ráno kontaktoval strážníky anonymní oznamovatel s tím, že křižovatka Malecké a Družstevní ulice je z důvodu nesprávně zaparkovaných automobilů zcela neprůjezdná. Hlídka však na místě přestupkové jednání ze strany řidičů zaparkovaných vozidel nezaregistrovala a průjezdnost zde byla zachována.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here