Vnuk se domáhal na Palackého třídě po babičce peněz, jídla a noclehu. Z bytu ho vyprovodili strážníci

0
126
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 12. března v 7.55 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Strojařů nesprávně zaparkovaný automobil komplikuje jízdu autobusům. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Dvě parkovačky po upozornění občana v Průmyslové ulici

Po deváté ráno byli strážníci přivoláni na parkoviště v Průmyslové ulici, kde občan zaregistroval nesprávně zaparkované automobily. Hlídka tedy na tato dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Strážníci odchytli ve Střelecké ulici volně pobíhajícího psa

Asi ve 12.15 hodin bylo strážníkům oznámeno, že ve Střelecké ulici volně pobíhá pes většího vzrůstu. Jakmile strážníci zvíře odchytli, dostavila se k nim jeho majitelka a po vyřešení přestupku si psa odvedla domů.

Muž odmítal opustit automobil bývalé přítelkyně

Přibližně o deset minut později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde bývalý přítel oznamovatelky odmítal opustit její automobil. Hlídka s ním po příjezdu na místo promluvila a poučila jej. Muž následně vozidlo opustil.

Domem v ulici Dr. Václava Peška procházel neznámý muž

Ve 14.05 hodin kontaktovala strážníky obyvatelka ulice Dr. Václava Peška s tím, že jejich dům prochází neznámý muž, ptá se na jeho obyvatele a tvrdí, že dodávky energií nenabízí. Hlídka v budově ani v jejím okolí však tohoto podezřelého člověka nezastihla.

Kdo strašil zvoněním a klepáním ženu ve Fibichově ulici?

Před 20. hodinou požádala o příjezd strážníků do Fibichovy ulice obyvatelka panelového domu, protože někdo zazvonil na její zvonek a následně klepal na její dveře a ona se bála. Po příjezdu hlídky se u dveří bytu ani na chodbě domu už nikdo nenacházel. Strážníci po rozhovoru s oznamovatelkou zase odjeli.

Vnuk se domáhal po babičce peněz, jídla a noclehu

Přesně ve 21 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení obyvatelky Palackého třídy, kterou navštívil její vnuk, jenž žádal peníze, jídlo a odmítal byt opustit. Hlídka po příjezdu na místo na žádost ženy vyzvala dospělého vnuka, aby její byt opustil. Mladý muž to vzápětí dobrovolně učinil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ