Na Podhůře přetekla voda z rybníka a rozlila se po okolí

0
697
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 15. března před půl desátou dopoledne kontaktoval strážníky občan s tím, že v pěší zóně v Břetislavově ulici parkují automobily. Hlídka tato vozidla prověřila, avšak přestupkové jednání u nich neshledala, neboť všechny uvedené automobily právě prováděly zásobování místních obchodů.

Volně pobíhající menší pes ve Škroupově ulici

Krátce po desáté dopoledne byli strážníci přivoláni do Škroupovy ulice, kde volně pobíhal pes menšího vzrůstu. Hlídka však zvíře nikde nezaregistrovala a stejně tak ani kolemjdoucí osoby, jichž se strážníci dotazovali.

Zabrané místo pro invalidu u místní polikliniky

V 10.38 hodin bylo oznámeno na linku 156, že ve Fibichově ulici na parkovišti u zdravotnického zařízení zaparkoval na vyhrazeném parkovacím místě pro vozidlo invalidy automobil bez příslušného označení. Hlídka proto za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Podomní prodejce energií půjde před komisi

Ve čtvrt na jednu odpoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Revoluční ulice, kde místní obyvatelku kontaktoval podomní prodejce energií. Hlídka po příjezdu jednala s podezřelým mužem i s oslovenou ženou. Událost poté strážníci zadokumentovali a následně celou věc předají k dořešení přestupkové komisi městského úřadu.

Bezdomovec kradl v supermarketu na Palackého třídě

Před 14. hodinou oznámila ostraha supermarketu na Palackého třídě, že u nich došlo ke krádeži zboží. Protože přítomný podezřelý muž bez domova se ke svému úmyslnému jednání doznal, hlídka s ním vyřešila přestupek na místě uložením pokuty.

Stížnost na neoprávněné zabrání místa pro invalidy

V 16.40 hodin upozornil strážníky občan na parkování u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde na vyhrazeném parkovacím místě pro vozidla invalidů stál automobil bez příslušného označení. Hlídka však na místě protiprávní jednání neshledala, jelikož uvedené vozidlo bylo řádně označeno jako automobil invalidy.

Hlídka strážníků řešila přestupek v sídlišti Na Šancích

Večer před půl jedenáctou byli strážníci přivoláni do sídliště Na šancích, kde řidič neoprávněně zaparkoval automobil na vyhrazené parkovací místo zdejší obyvatelky. Když se po chvíli muž dostavil k vozidlu, hlídka vyřešila jeho dopravní přestupek a poté svůj automobil přeparkoval.

Rušení nočního klidu hlasitou hudbou Na Šancích

Ve 23.21 hodin obdrželi strážníci anonymní telefonické oznámení o rušení nočního klidu v jednom z panelových domů v sídlišti Na Šancích, kde z konkrétního bytu vycházel hlasitý křik. Strážníci po příjezdu jednali s jeho obyvatelem, jenž okamžitě vypnul hudbu a přislíbil, že již nikoho rušit nebude. Po vyřešení jeho přestupku hlídka odjela.

Na Podhůře přetekla voda z rybníka a rozlila se po okolí

Ráno před půl sedmou bylo oznámeno na linku 156, že na Podhůře došlo k tomu, že voda v rybníku přetekla přes břehy a rozlila se do okolí. Hlídka na tuto skutečnost okamžitě upozornila majitele rybníka z Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here