Při sanaci fasády bytovky U Stadionu došlo ke znečištění tří automobilů

0
418
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 18. března po sedmé ráno byli strážníci přivoláni do Slovenské ulice, kde měl volně pobíhat pes menšího vzrůstu. Hlídka prověřila ulici i její okolí, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

Auto ženy bránilo Na Větrníku ve vyjetí z garáže

O dvacet minut později obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v sídlišti Na Větrníku, kde uvedené vozidlo bránilo ve vyjetí automobilem z garáže. Strážníci provedenou lustrací zjistili majitelku auta, která se následně dostavila na místo a po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou vozidlo přeparkovala.

Zaparkovaná auta znemožňovala ve Vlčnovské ulici najetí do křižovatky

Přesně o půl deváté ráno vyjeli strážníci na základě oznámení do Vlčnovské ulice, kde zaparkované automobily komplikovaly projíždějícím vozidlům najetí do místní okružní křižovatky. Hlídka oznámení prověřila a následně za stěrač jednoho automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Náklaďáky znečistily v Píšťovech blátem komunikaci

V 10.13 hodin bylo oznámeno na linku 156, že nákladní automobily vyjíždějící ze staveniště v Píšťovech znečistily blátem zdejší komunikaci. Hlídka na stavbě kontaktovala příslušného pracovníka, jenž zařídil provedení úklidu zablácené vozovky.

Plakát na lávce nad Rubešovou ulicí visel nad vozovkou

Několik minut před jedenáctou dopoledne informovala strážníky žena o tom, že se uvolnil reklamní plakát umístěný na lávce vedoucí nad Rubešovou ulicí, avšak zůstal viset nad vozovkou. Dále žena oznámila, že na nedaleké loučce v Moravské ulici zaregistrovala otevřenou kanálovou šachtu. Strážníci uvolněný plakát z bezpečnostních důvodů z lávky odstranili a kanálovou šachtu poté zajistili opodál ležícím poklopem.

Podezřelé osoby na dvorku domu v ulici Na Valech

V 11.52 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Na Valech, kde na jednom z volně přístupných dvorků občan zaregistroval podezřelé osoby, jež nahlížely do dřevníků a obhlížely garáže. Hlídka informaci na místě prověřila, avšak tyto lidi nikde nezastihla.

Při sanaci fasády bytovky U Stadionu došlo ke znečištění automobilů

Před půl druhou odpoledne kontaktoval strážníky obyvatel sídliště U Stadionu s tím, že jeho zaparkovaný automobil někdo potřísnil neznámou látkou. Strážníci po příjezdu k vozidlu shledali, že v jeho okolí prováděla odborná firma sanaci fasády a během této činnosti znečistila karoserie tří automobilů zaparkovaných opodál. Hlídka tedy kontaktovala příslušného pracovníka firmy, který sdělil, že majitelům znečistěných vozidel proplatí účet za jejich umytí, jakmile se přihlásí. O tomto způsobu řešení byl oznamovatel následně informován.

Strážníci museli vykázat z České spořitelny bezdomovce

Ve 20.24 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde v budově peněžního ústavu občan zaregistroval v prostoru u bankomatu bezdomovce. Hlídka následně tohoto muže bez domova odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here